Regał na książki Solen- styl skandynawski

Wysoki regał Solen w stylu skandynawskim to piękny mebel, który doda elegancji twojemu wnętrzu. Mebel o wysokości 174 cm posiada dwie szuflady oraz cztery półki, na których możesz przechowywać książki, dokumenty lub inne przedmioty, które chcesz wyeksponować. Górna część regału wykonana jest z płyty MDF i ozdobiona okleiną w kolorze drewna. Półki to również ten sam materiał, natomiast boki to lite drewno sosnowe z wykończeniem olejowym. Ten wysoki regał wniesie do Twojego domu odrobinę stylu i nowoczesności na długie lata!

Biały regał Solen przeniesie Twój dom na zupełnie inny poziom stylu i wyrafinowania. Dzięki czterem półkom i dwóm szufladom ten mebel zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do przechowywania książek, dokumentów i innych przedmiotów, które chcesz wyeksponować. Odległość między półkami wynosząca 25,5 cm pozwala na zachowanie dużej ilości miejsca między poszczególnymi przedmiotami, dzięki czemu naprawdę wyróżniają się one wśród innych elementów znajdujących się w pobliżu. 

Ten regał jest nie tylko estetyczny, ale ma też dodatkową zaletę - wysokie nogi zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla robotów sprzątających, aby mogły posprzątać pod spodem! Nie przegap tego stylowego i praktycznego wyboru - kup nasz biały regał Solen już dziś!

O tym warto pamiętać!

  • Wysoki regał Solen to stylowy i funkcjonalny mebel, który pomoże Ci uporządkować Twoje rzeczy.
  • Półki są regulowane, dzięki czemu możesz dostosować regał do swoich potrzeb.
  • Mebel wykonany z płyty MDF, która charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością.
  • Nogi wykonane są z drewna sosnowego, dzięki czemu regał jest solidny i trwały.
  • Styl skandynawski doda Twojemu domowi odrobinę elegancji.