Regał z płyty laminowanej – solidny i praktyczny regał

Wysoki, wąski regał biurowy to mebel, który doskonale wkomponuje się w zabudowę biurową, a także sprawdzi samodzielnie. Pasuje nie tylko do biur i urzędów – można korzystać z niego również w domu, zwłaszcza w pomieszczeniach, w których ustawiono drewniane meble. Jego pięć półek umożliwia trzymanie w porządku dokumentów, akt, książek lub eksponowanie zdjęć i pamiątek. Dobrze sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Regał wykonano z solidnego materiału – jest nim płyta laminowana. Cechuje ją wysoki poziom odporności na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne, dlatego wyprodukowany z niej mebel przeznaczony jest do długotrwałej eksploatacji. Ma on kolor naturalnego drewna, a jego wymiary wynoszą 80 × 37 × 202,5 cm.

Nowoczesny regał biurowy świetnie sprawdzi się w towarzystwie innych mebli biurowych lub mebli innego typu wykonanych z podobnego materiału i w podobnym kolorze. W każdym przypadku jest nie tylko praktycznym, ale również i ozdobnym elementem wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 43.75 kg
Do pobrania