Regał na metalowym stelażu z tekstylymi koszami - pomoc w organizacji wnętrza.

  • Praktyczny regał z pojemnikami tekstylnymi: Funkcjonalny regał o wysokości 98 cm jest wyposażony w 6 pojemników tekstylnych, które stanowią idealne rozwiązanie do przechowywania różnorodnych przedmiotów, gwarantując porząde. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przechowywać ubrania, akcesoria domowe czy inne rzeczy, ten regał będzie pomocny.
  • Trwała i solidna konstrukcja: Wykonany z wytrzymałego metalu regał gwarantuje długotrwałe użytkowanie bez obaw o uszkodzenia czy deformacje. Dzięki solidnej konstrukcji regał mebel będzie slużył przez wiele lat.
  • Pojemne i praktyczne pojemniki tekstylne: 6 pojemników tekstylnych o wymiarach 34 cm x 34 cm oferuje wystarczającą przestrzeń do przechowywania różnych przedmiotów. Dzięki nim utrzymasz porządek i unikniesz bałaganu w swojej przestrzeni.
  • Uniwersalny kolor: Czarny kolor regału dodaje mu stylowy i nowoczesny wygląd, który doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrz. Niezależnie od tego, czy Twoje wnętrze jest utrzymane w klasycznym czy nowoczesnym stylu, ten regał z pewnością doda mu elegancji i klasy.
  • Szybki i prosty montaż: Montaż tego regału jest łatwy i szybki. Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces montażu.