Regał Space Office - zorganizuj swoją przestrzeń pracy

Regał Space Office to pomysłowy i funkcjonalny model stworzony z myślą o Twoim biurze. Modułowa konstrukcja, otwarte półki oraz zamykana na klucz część dolna pozwolą Ci łatwo zorganizować miejsce na biurowe akcesoria, oraz dokumenty czy faktury, które nie powinny leżeć na wierzchu.

To, co wyróżnia meble z serii Space Office to odporny na zarysowania uszkodzenia laminat na korpusie i frontach mebli, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje biura długo będzie wyglądać, jak nowe. Stylowy kolor dąb artisan dobrze pasuje do nowoczesnego wyposażenia oraz aranżacji w stylu industrialnym lub minimalistycznym.

Regał Space Office posiada ustawne wymiary, które czynią go dobrym rozwiązaniem nawet do mniejszych przestrzeni biurowych. Przy szerokości i głębokości 80x37 cm ma aż 202,5 cm wysokości oraz pięć odrębnych półek, na których możesz ustawić zapas papieru, segregatory i inne biurowe akcesoria.

Regał Space Office sprawdzi się jako samodzielny mebel lub element spójnej aranżacji biurowej z wykorzystaniem innych mebli z serii Space Office.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 54.55 kg
Do pobrania