Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Regały do sypialni

13 Produktów
pomieszczenie: Sypialnia
-41%
regał Tetrix
-41%
regał Tetrix
-44%
regał Zele
-28%
szafa Alameda
-29%
szafa Alameda
-40%
regał Hesen
-41%
regał Hesen
-41%
regał Tetrix
-41%
regał Idento
-21%
regał Rack M
-22%
regał Rack L
-23%
regał Rack S

Regał do sypialni jest meblem o wielu obliczach. Może być otwarty, zamknięty i narożny. To bardzo użyteczny element wyposażenia umożliwiający przechowywanie różnych przedmiotów, ale może pełnić także funkcję dekoracyjną. Z tego powodu nie można go pominąć podczas tworzenia aranżacji pokoju sypialnego.

 

Jak włączyć regały do wystroju sypialni

Przy użyciu regałów narożnych do sypialni można wypełnić nieustawne kąty, które często pozostają niezagospodarowane. Przechowywać w nich bibeloty, przez co wnętrze zyska indywidualny charakter. W zamkniętych modułach można schować osobistą garderobę. Otwarte regały do sypialni sprawdzą się, gdy pokój służy także do pracy. Można w nich trzymać teczki i dokumenty.

 

Najmodniejsze regały do sypialni

Nowoczesne regały do sypialni wykonane są z drewna i płyt MDF imitujących wygląd tego naturalnego surowca. Najpopularniejsze są meble o neutralnym wybarwieniu. Mogą mieć one charakter wolnostojących segmentów lub meblościanek składających się z półek o mniej lub bardziej regularnych kształtach. W ofercie BRW można znaleźć regały narożne do sypialni oraz typowe moduły o różnych wymiarach. To bardzo poręczne, solidne meble składające się z pojemnych półek i szuflad. Znajdą swoich amatorów zarówno wśród osób ceniących klasyczny, jak i nowoczesny styl.

 

Praktyczne regały do sypialni

Kupując meble do sypialni wybierz zestaw składający się z wielu elementów, które można wykorzystać na różne sposoby. Ważny element stanowią komody do sypialni i regały. W nich możesz przechowywać wszystkie potrzebne rzeczy, a przy tym zachować ład i estetykę aranżacji.

* Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki