Szafa Flex – zyskaj komfort przechowywania

 

Szafa Flex o wymiarach 200 x 240 x 66 cm została zaprojektowana z myślą o przechowywaniu dużej ilości ubrań, dodatków i butów. Jej solidna konstrukcja zapewnia stabilność i długotrwałe użytkowanie, dzięki czemu będziesz cieszyć się nią przez wiele lat.

 

Czterodrzwiowa szafa otwiera się na szerokie wnętrze z półkami, drążkami i szufladami. Masz więc wygodny dostęp do swoich ubrań i innych przedmiotów.

Trzy drążki do zawieszania ubrań umożliwiają przechowywanie koszul, marynarek, spodni i sukienek w wygodny sposób. Unikniesz marszczenia, zagnieceń, a co za tym idzie prasowania ubrań.

Na górze szafy jest aż osiem przestronnych półek. Zapewniają one dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli, ręczników czy ubrań sezonowych. Półki możesz dostosować do swoich potrzeb, wstawiając na nie np. pojemniki czy kartony.

 

Cztery pojemne szuflady na dole szafy pozwolą Ci na wygodne ulokowanie mniejszych przedmiotów takich jak bielizna, skarpety czy akcesoria. Będą one uporządkowane i łatwo dostępne. Szuflady posiadają pełny wysuw i mechanizm cichego domyku, co korzystnie wpływa na codzienne użytkowanie.

 

Po prawej stronie znajdują się – umieszczone pod kątem – półki na buty. Nad nimi i nad szufladami jest jeszcze pięć dodatkowych półek, które dostarczą Ci miejsce na bluzki, koszulki czy jeansy.

Modny design szafy wzbogaci każdą sypialnię lub garderobę. Jej atutami są estetyczne białe fronty z ramką oraz punktowe uchwyty w kolorze złotym, które świetnie wkomponują się w aranżację nowoczesnego pomieszczenia.

Wnętrze szafy i wyposażenie dodatkowe wykonane zostało w praktycznym kolorze szare płótno.

 

Dzięki pojemności szafy Flex oraz wygodnym rozwiązaniom przechowywania zyskasz więcej miejsca i porządku w swojej garderobie, przedpokoju lub sypialni.