Szafa Flex – sposób na zagospodarowanie naroża

Miejsce, w którym przechowujesz codzienne ubrania, powinno być pojemne i praktyczne. Dzięki sprytnym rozwiązaniom nie tylko zaoszczędzisz czas, ale też będziesz cieszyć się przyjemnym i uporządkowanym wnętrzem. W Twojej garderobie panuje wieczny rozgardiasz? Nowoczesna szafa Flex pozwoli Ci nad nim zapanować. Poznaj jej możliwości!

Szafa Flex narożna to dwa moduły tworzące jedną bryłę w kształcie litery L. Mebel sprawdzi się jako zabudowa naroża w przedpokoju, pokoju dziecka, pokoju młodzieżowym lub małej sypialni. Uniwersalna kolorystyka i smukła sylwetka przypadną do gustu zwolennikom ponadczasowych projektów.

Szafa o wymiarach 117,7 × 119,6 × 240 cm posiada:

·         4 półki górne dzielące wnętrze na pojemne przegródki,

·         zestaw 4 półek,

·         2 drążki na wieszaki,

·         2 uchylane fronty.

Szafa, mimo kompaktowych rozmiarów, pomieści niemałą kolekcję ubrań. Przechowasz w niej zarówno stroje do pracy czy na specjalne okazje, jak i te elementy garderoby, w których oddajesz się błogiemu lenistwu. W strefie wieszania znajdziesz miejsce na koszule, marynarki i spodnie, a w górnej części szafy – na dodatkowe kosze do segregacji, torebki, plecaki czy niewielkie walizki.

Prezentowany mebel łączy biały korpus, fronty w kolorze ramiak biały i czarne punktowe uchwyty. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.