Szafa Flex – stylowa, solidna i funkcjonalna

 

Szafa Flex to propozycja skierowana do osób, które szukają sposobu na utrzymanie porządku i pragną stworzyć stylowe i oryginalne wnętrze. Zapewni ona nienaganny porządek w sypialni, przedpokoju czy pokoju.

 

Drzwi przesuwne szafy Flex pozwalają zaoszczędzić przestrzeń, co jest szczególnie istotne w niedużych pomieszczeniach. Zamykają i otwierają się one w bezgłośny sposób. Z jednej strony frontu znajduje się lustro, a z drugiej zastosowano intrygującą kolorystykę w odcieniu dąb wotan. Wnętrze szafy Flex jest wykonane w praktycznym i estetycznym kolorze szare płótno.

Lewa strona to część bieliźniana. Pięć półek, na których umieścisz poskładane rzeczy takie jak jeansy, koszulki, dresy czy swetry oraz trzy szuflady na bieliznę i skarpetki. Szuflady posiadają prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem. Dzięki temu korzystanie z nich jest ciche i komfortowe.

Prawa strona to duża przestrzeń z drążkiem, na której powiesisz marynarki, kurtki czy koszule. Na górze są dwie szerokie i pojemne półki. To świetna lokalizacja na pościel, koce czy ręczniki. A na dole jest miejsce na obuwie, plecak czy torebkę.

 Wnętrze szafy Flex zostało wykonane w sposób przemyślany. Otrzymujesz zatem przestrzeń, na której w intuicyjny sposób poukładasz i pogrupujesz ubrania.

 

Szafa Flex to niezastąpiony mebel zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i klasycznych aranżacjach.

 

 

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 150,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 198.4 kg
Do pobrania