Szafa Flex – funkcjonalność i intrygująca stylistyka

 

Duża szafa Flex z drzwiami przesuwnymi to mebel, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Będzie ona z pewnością ozdobą każdego pomieszczenia, w którym zostanie umieszczona. Idealnie sprawdzi się w sypialni, garderobie lub przedpokoju.

 

Drzwi przesuwne – które ukrywają jej wnętrze – z jednej strony są oklejone lustrem, a z drugiej strony wykończone w interesującym kolorze dąb wotan. Dzięki temu szafa Flex wkomponuje się w różnorodne aranżacje wnętrz, od tradycyjnych po nowoczesne. Drzwi przesuwne pozwalają zaoszczędzić przestrzeń, co jest szczególnie ważne w mniejszych pomieszczeniach.

Drążki umieszczone w szafie są doskonałe do przechowywania ubrań, takich jak: marynarki, żakiety, garnitury czy sukienki. Dzięki nim nie mają one zagnieceń. Szafa Flex wyposażona jest w aż trzy drążki, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb.

Półki pozwolą Ci zorganizować przestrzeń na pozostałe ubrania. Wszystkie części garderoby będą miały swoje miejsce. Dwie dolne półki – w środkowej części szafy Flex – to idealne miejsce na buty.

 Trzy szuflady pozwalają na przechowywanie dodatkowych rzeczy, takich jak bielizna, skarpety czy dodatki. Wyposażone są one w prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem. Gwarantuje to bezgłośne i bardzo wygodne użytkowanie.

 

Szafa Flex jest optymalnym rozwiązaniem dla osób ceniących porządek i estetykę w swoim otoczeniu. Pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale wprowadza również do wnętrza ciepłą i przytulną stylistykę.

 
Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 220,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 263.25 kg
Do pobrania