Szafka górna Junona Line – szafka wisząca z drzwiczkami

Urządzanie kuchni nie należy do łatwych zadań, o czym z pewnością przekonał się każdy, kto ma za sobą remont. Na szczęście rynek meblarski oferuje rozwiązania, które maksymalnie ułatwią Ci zaplanowanie kuchennej przestrzeni. Meble z kolekcji Junona Line pomogą Ci w stworzeniu ergonomicznej i estetycznej kuchni. Możesz wybierać spośród gotowych kompletów lub skorzystać z możliwości dobierania kolejnych modułów. Zdecyduj, co sprawdzi się lepiej!

Szafka górna kuchenna pomieści elementy zastawy stołowej, naczynia do serwowania posiłków, szklanki, kieliszki i zapas kubków. Dzięki całkowicie zabudowanym frontom ukryjesz w niej wszystko, czego nie chcesz eksponować, bez obaw o nieporządek w trakcie wizyty niespodziewanych gości. Dodatkowo na półce przechowasz przedmioty, które powinny znaleźć się poza zasięgiem dziecięcych rączek.

Szafka górna o wymiarach 60x57 cm to, w kontekście jej usytuowania, świetne uzupełnienie szafki dolnej o takiej samej szerokości.

Połączenie stonowanych kolorów i eleganckiego wzoru nawiązującego do motywów z natury daje ponadczasowy efekt. Szafka składa się z białego korpusu i frontu w kolorze dąb delano ciemny. Klasyczny rysunek frontu przecinają minimalistyczne poziome uchwyty w grafitowym kolorze.

Zaprojektuj kuchnię, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci praktyczny podział dostępnej przestrzeni. Zobacz, co oferuje system kuchni modułowych Junona Line.

Wymiary
Głębokość 30,5 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 57.5 cm
Waga 12.95 kg
Do pobrania