Szafka dolna Sole L6 - sprawdzony organizer

Z myślą o wszystkich kulinarnych bohaterach stworzyliśmy linię mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6, która maksymalnie ułatwi gotowanie. Prosta stylistyka oraz bogactwo funkcjonalnych rozwiązań sprawia, że pokochają ją nawet Ci, którzy gotowanie traktują jak przykry obowiązek. A może dzięki niej zmienią zdanie?

Szafka dolna Sole L6 wyposażona w 3 szuflady pomoże wydzielić miejsce na wszystkie akcesoria kuchenne. W górnej szufladzie możesz przechowywać sztućce, silikonowe narzędzia i korkociąg. Środkowa szuflada sprawdza się w przechowywaniu tarki, wyciskarki do cytrusów i innych elementów. Dolną szufladę wykorzystaj na przechowywanie np. robota kuchennego lub garnków.

Łatwe i wygodne wysuwanie szuflad to zasługa systemu jezdnemu Sambox z cichym domykiem. Rozwiązanie zapewnia udźwig szuflady do max 25 kg.

Kompaktowa szafka o wymiarach 40x82 cm sprawdzi się nawet w niewielkiej kuchni. Tym, co ją wyróżnia są wysokie nóżki, nadające jej nowoczesnego wyglądu. Szafka kuchenna Sole L6 łączy korpus w kolorze czarnym i fronty w kolorzeczarny mat. Ich gładką tafle podkreśla czarny uchwyt, który ułatwia dostęp do zawartości mebla. Takie monochromatyczne zestawienie będzie idealną bazą do dalszej aranżacji wnętrza.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!