Szafka górna Junona Line – dodatkowe miejsce na przydatne drobiazgi

W praktycznej i wygodnej kuchni nie może zabraknąć miejsca na duże i małe przedmioty. W końcu kuchenne wyposażenie to nie tylko garnki i patelnie, ale także drobiazgi, które łatwo pogubić. Z meblami Junona Line zaplanujesz optymalną zabudowę, dzięki której nawet najmniejsze rzeczy będą zawsze tam, gdzie się ich spodziewasz. 

Niewielka szafka górna Junona Line to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju bibeloty, które lubisz gromadzić w kuchni – od opakowań z papierem do pieczenia czy pakowania kanapek, po fantazyjne dodatki do babeczek i tortów. Zorganizujesz tam także przestrzeń przechowywania przypraw lub smacznych przekąsek dla dorosłych i dzieci. Wygodny system podnośników gazowych ułatwia dostęp do wnętrza szafki i zachęca do przeczesywania jej zawartości.

Gdzie powinna znaleźć się szafka górna o wymiarach 60x30 cm? Odpowiednim miejscem jest ściana nad lodówką lub kuchenką, ale równie dobrze możesz zawiesić ją pod inną niewysoką szafką z górnego szeregu.  

Szafka górna jest również odpowiednia do zabudowy okapu. Dedykowany okap jest dostępny w komplecie AGD w trzech kolorach. Znajdziesz go na brw.pl.

W kolekcji Junona Line uwagę przyciągają spokojne kolory i wyraziste linie usłojenia frontów w kolorze dąb delano ciemny. Biały korpus i prosty zintegrowany uchwyt szafki w kolorze grafitowym korespondują z minimalistycznym charakterem bryły.

Górną szafkę Junona Line połącz z innymi elementami kolekcji i stwórz optymalne rozwiązanie dla swojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 30,5 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 30 cm
Waga 7.95 kg
Do pobrania