Szafka górna Junona Line – praktyczna szafka dwudrzwiowa

W kuchni chcesz uniknąć dezorientacji i nerwowych poszukiwań, które nigdy się nie kończą? Zrobisz to za pomocą ergonomicznej i dobrze przemyślanej zabudowy. Meble z kolekcji Junona Line pomogą Ci zorganizować przestrzeń w kuchni tak, aby gotowanie stało się przyjemnością. Zyskaj możliwość rozbudowy kuchni o kolejne moduły i co za tym idzie – stworzenia dokładnie takiego miejsca, o jakim marzysz.

Szafka górna wisząca Junona Line to jeszcze więcej miejsca na organizację przedmiotów, których w kuchni po prostu nie może zabraknąć. Zastanawiasz się, gdzie ulokować ulubioną zastawę? W którym miejscu powinny znaleźć się półmiski, salaterki i deserowe talerzyki? Nie obawiaj się braku dogodnej przestrzeni przechowywania i zaopatrz się we wszystko, co potrzebne, by przyjąć większą liczbę gości lub przygotować świąteczny posiłek dla całej rodziny. Zdziwisz się, jak wiele pomieści szafka z praktyczną półką!

Szafkę górną o wymiarach 80x57 cm zawieś tam, gdzie równocześnie dysponujesz większą powierzchnią blatu. Dzięki temu przygotowania do wspólnych posiłków będą jeszcze łatwiejsze.

W serii Junona Line zachwycą Cię fronty z wyrazistą linią usłojenia, a także minimalistyczna forma całej bryły. Biały korpus połączony został z frontem w kolorze dąb delano ciemny oraz grafitowymi zintegrowanymi uchwytami. Dzięki ponadczasowej stylistyce dopasujesz meble do większości aranżacji.

Odkryj więcej możliwości, które oferuje system kuchni modułowych Junona Line. Zobacz, jak dopasować szafkę górną do pozostałych elementów tej samej kolekcji. 

Wymiary
Głębokość 30,5 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 57.5 cm
Waga 15.99 kg
Do pobrania