Szafka Sole L6 – piekarnik w stylowej zabudowie

Zabudowa kuchni musi być przede wszystkim funkcjonalna. Jeżeli do tego będzie efektowna, to więcej niewiele potrzeba, no może sprawdzonego sprzętu AGD. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Sole L6 zachwycają frontami i praktycznym wyposażeniem.

Lubisz wypieki, aromatyczne ciasta, czekoladowe babeczki, mięso w panierce i rybę w ziołach? Twój piekarnik działa na najwyższych obrotach? Jego odpowiednią oprawą będzie szafka pod zabudowę piekarnika z 3 wraz z frontami. Pozwoli Ci nie tylko piec, ale także przechowywać wszystkie niezbędne do tego artykuły.

System Sambox sprawia, że szuflady mogą udźwignąć do 25 kg – możesz w nich przechowywać słoiki z przetworami lub blender i inne narzędzia do pracy w kuchni.

Szafka Sole L6 pod zabudowę piekarnika ma wymiary 60x207 cm, dzięki czemu każdy piekarnik w wersji standardowej znajdzie w niej swoje miejsce. Mebel jest wsparty na nogach o wysokości 10 cm.

Potrzebujesz odpowiedniej oprawy Twojej nowoczesnej kuchni? Sprawdzą się w tym fronty w kolorze czarny mat oraz korpus w kolorze czarnym. Nowoczesna linię podkreśla smukły uchwyt w czarnym kolorze.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Cokół w kolorze korpusu jest sprzedawany oddzielnie. Zamów go na brw.pl.