Szafka nocna Ostia – kompaktowe miejsce na budzik

Pogrubiane boki, solidny blat i prosta konstrukcja – te cechy wyróżniają kolekcję Ostia, która wpisuje się w styl solidny. Szeroki wachlarz brył pozwoli Ci urządzić salon, jadalnię i sypialnię.

Szafka nocna Ostia z 2 podręcznymi szufladami sprawdzi się w przechowywaniu leków, kosmetyków do wieczornej pielęgnacji, ostatnio czytanej książki lub innych artykułów, które warto mieć w zasięgu ręki rano lub wieczorem. Na blacie możesz postawić lampkę nocną, szklankę wody i położyć telefon.

Prosty, ponadczasowy, a przy tym zachwycający! Taki jest styl szafki nocnej Ostia. Jej kolorystyka utrzymana jest w kolorze dąb artisan. Ozdobą mebla jest listwa w kolorze spalona deska, która przełamuje gładkie fronty. Dopełnieniem stylu jest listwa LED, która oświetla dekor. Mebel osadzono na czarnej podstawie.

Co odpowiada za wygodne użytkowanie mebla? Przede wszystkim poręczne  czarne uchwyty, a także prowadnice z pełnym wysuwem i hamulcem, który zwalnia front i niemal bezszelestnie łączy go z korpusem.

Szafka nocna Ostia stworzy doskonały duet z łóżkiem z tej kolekcji. Jeżeli dobierzesz także inne elementy linii, stworzysz wyjątkową i spójną zabudowę sypialni.