Szafka RTV Porti – centralny punkt salonu

Salon pełni różne funkcje – to tu spożywamy posiłki, rozmawiamy z bliskimi lub odpoczywamy przy dobrym filmie. Uporządkowana przestrzeń wokół telewizora to większa harmonia w całym wnętrzu i możliwość skupienia się na tym, co naprawdę ważne.  

Solidna szafka z 3 szufladami pomieści nie tylko sprzęt, lecz także pomoże ukryć okablowanie i rozmaite drobiazgi. Elektronikę umieścisz na 3 otwartych półkach różnej wielkości. Nie przejmuj się kablami – wygodnie przełożysz je przez praktyczny otwór w tylnej ściance. Z kolei baterie, czasopisma, ładowarki i inne „przydasie” schowasz w 3 pojemnych szufladach.

Szafka RTV Porti o wymiarach 160 x 51 cm jest na tyle solidna, że bez problemu postawisz na niej duży telewizor. Jeśli ekran wisi na ścianie, mebel ten również znakomicie wpasuje się w otoczenie. Z powierzchnią telewizora dobrze komponują się czarne akcenty – cokół i szklane listwy. Z kolei fronty z litego drewna urozmaicone ozdobnym ryflowaniem w naturalny sposób ocieplają wnętrze. Możesz wybrać odcień spośród dwóch dostępnych wybarwień – wolisz dąb antyczny czy dąb czekoladowy?

Połącz szafkę pod telewizor z pozostałymi elementami kolekcji – wyczarujesz wnętrze pełne elegancji i porządku, w którym przyjemniej spędza się czas.