Szafka RTV Velvet – elegancka strefa relaksu

Ten moment, gdy wieczorem możesz wygodnie położyć się na kanapie i obejrzeć ulubiony serial. Miły, prawda? Żeby nic nie rozpraszało Twojej uwagi, zadbaj o odpowiednią aranżację kącika telewizyjnego.

Szafka RTV Velvet pozwala urządzić funkcjonalną i stylową strefę rozrywki. Otwarte półki przeznaczysz na sprzęt elektroniczny – dekoder czy konsolę. W każdej wnęce znajduje się otwór wentylacyjny, który zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza i pozwoli uporządkować przewody.  Dużo miejsca na drobiazgi dostarczą 2 pojemne szuflady oraz 2 niewielkie półki za pełnym frontem.

Swobodny dostęp do zawartości szuflad i szafek zapewnią minimalistyczne uchwyty oraz system cichego domyku. Powierzchnia blatu będzie odpowiednia nie tylko na telewizor, lecz także na dekoracje, które sprawią, że domowa przestrzeń stanie się przytulniejsza.

Fronty z litego dębu dodają szafce szlachetności, a dekoracyjna, podświetlana wstawka ze szropowanego drewna stanowi ciekawe urozmaicenie. Mebel w kolorze dębu rustical wprowadzi do mieszkania kojący klimat.

Nowoczesna szafka RTV będzie uniwersalną bazą, którą możesz obudować dowolnymi dodatkami. Plakaty czy obrazy powieszone nad telewizorem stworzą miejsce sprzyjające błogiemu lenistwu i wieczornym rozmowom, nie tylko o obejrzanych wspólnie filmach.