Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Szafki na buty

22 Produkty
niska cena
wyjątkowy design
rekomendacja Mistrzów

Szafki na buty – ergonomiczne rozwiązania w Twoim przedpokoju

Urządzając wymarzone mieszkanie, warto poświęcić więcej czasu przedpokojowi, który jest wizytówką domu. Oprócz standardowych mebli niezwykle ważna jest szafka na buty, którą możesz kupić w sklepie internetowym BRW.pl.

Po co Ci szafki na buty do przedpokoju?

Szafka na buty to podstawowe wyposażenie każdego wiatrołapu czy przedsionka. To w niej przechowujesz obuwie codzienne i sezonowe, zatem powinna być ona funkcjonalna, a także pasować do pomieszczenia. Wybierając szafkę na buty do przedpokoju, kieruj się zawsze swoim gustem i użytecznością mebla.

Nowoczesne szafki na buty – wybrać białe czy drewniane?

Sklep internetowy BRW.pl posiada w swojej ofercie wiele rodzajów nowoczesnych szafek na buty. Wybierając konkretny model, zwróć uwagę nie tylko na jego gabaryty i funkcjonalność, ale także kolor.

Wielką popularnością cieszą się szafki na buty: białe lub kremowe. Uniwersalny kolor pozwala na dopasowanie mebla do każdego stylu wnętrzarskiego, dlatego projektanci tak chętnie sięgają po tę barwę. Dodatkowo jasny kolor powiększa optycznie pomieszczenie, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku małego przedpokoju.

Jeśli jednak preferujesz barwy naturalne, to dla Ciebie będą drewniane szafki na buty. Dąb sonoma i stirling prezentują się rewelacyjnie w każdej przestrzeni, tworząc niepowtarzalny klimat. Doskonale sprawdzą się one w pomieszczeniach o charakterze tradycyjnym lub rustykalnym.

Szafki na buty: z siedziskiem, lustrem, a może wieszakiem?

Urządzając swój przedpokój, weź pod uwagę jego metraż. W małych pomieszczeniach świetnie sprawdzi się szafka na buty z wieszakiem. Taki mebel spowoduje, że zyskasz w przedpokoju więcej miejsca, a jednocześnie cała przestrzeń użytkowa zostanie racjonalnie wykorzystana i zagospodarowana. Zamontowanie wieszaka do przedpokoju z szafką na buty to interesujący pomysł – masz miejsce na płaszcz i schowek na obuwie.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest szafka na buty z lustrem, które nie tylko daje możliwość poprawienia garderoby przed wyjściem, ale także optycznie powiększa wnętrze. Jest to niezwykle ważne w małych i ciasnych przedpokojach, które znajdują się w blokach. W takich pomieszczeniach nie sprawdzą się duże szafki na buty.

W naszym sklepie BRW.pl jest wiele rodzajów szafek i opcji wyboru. Może spodoba Ci się siedzisko z szafką na buty? To ergonomiczne rozwiązanie ma wielu zwolenników, ponieważ na siedzisku można wygodnie usiąść i założyć buty albo postawić torebkę lub siatkę z zakupami.

A może Twój przedpokój jest niezwykle mały, wręcz mikroskopijny, a Ty chcesz zaoszczędzić jak najwięcej miejsca? W taki przypadku zwróć uwagę na szafki na buty: wiszącą i wąską. Obie świetnie sprawdzą się w małej przestrzeni, spełniając jednocześnie swoją rolę, a Ty będziesz niezwykle zadowolony z ich wyboru.

Zadbaj o swoją szafkę na buty!

Szafka na buty to mebel, który nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Systematycznie przecieraj ją miękką wilgotną szmatka nasączoną preparatem przeznaczonym do tego celu. Jeśli Twoja szafka ma siedzisko, to po prostu je odkurz.

Pamiętaj, że nowoczesne szafki na buty kupione na BRW.pl będą Ci długo służyły, jeśli właściwie o nie zadbasz.