Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Szafki RTV industrialne i loftowe

9 Produktów
styl: Loftowy/Industrialny
-28%
szafka rtv Luton
-26%
szafka rtv Massa
-26%
szafka rtv Flow
-27%
szafka rtv Maze
-26%
szafka rtv Maze
-27%
szafka rtv Flow

Szafka RTV industrialna to mebel, który doskonale nadaje się nie tylko do przestrzeni urządzonej w stylu industrialnym, ale również w stylu loft. Meble tego typu znajdziesz w Black Red White - szafki RTV to obszerny dział z mnóstwem propozycji. Dowiedz się, jak wybrać najlepszą z nich.

Szafka RTV - co powinno ją cechować?

Dobra szafka RTV powinna oferować nie tylko miejsce na telewizor, ale również umożliwiać przechowywanie innych rzeczy - na przykład kolekcję płyt, gry, magazyny i gazety lub po prostu ozdoby. Z tego właśnie powodu szafka RTV industrialna powinna być wyposażona w półki oraz szuflady, które znacznie zwiększają funkcjonalność mebla. Ponadto powinna pasować do stylu salonu lub innego pomieszczenia, w którym stanie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, Black Red White przygotowało meble tego typu w różnych stylach. Znajdziesz u nas zarówno szafki industrialne, jak i skandynawskie czy szafki klasyczne. W przypadku industrialnych mebel musi charakteryzować się prostotą, minimalizmem oraz ciemną kolorystyką. W przypadku barwy znajdziesz w szafkach oferowanych przez BRW kolory imitujące drewno, jak dąb sutter, sosna canyon czy czarny mat.

Niezależnie od tego, czy chcesz nabyć industrialną szafkę RTV do salonu, sypialni czy pokoju hotelowego, elementy metalowe, niklowane i chromowane są bardzo mile widziane. W szafkach materiałów tych używa się zazwyczaj do wykonania ozdobnych uchwytów do drzwiczek lub rączek szuflad.

Industrialna szafka RTV - dobierz właściwą wielkość

W każdym domu i mieszkaniu wnętrze, w którym stanie szafka RTV, ma inną wielkość. Dlatego przygotowano wybór szafek o różnych gabarytach, aby idealnie zaspokoić potrzeby każdego klienta. Możesz wybierać zarówno pomiędzy meblami przeznaczonymi do małych pomieszczeń, jak i większych salonów. Jeśli chodzi o kolorystykę, musisz dobrać optymalną barwę "drewna" - taką, która będzie komponować się z pozostałym umeblowaniem industrialnym.

A jaka wielkość szafki RTV jest właściwa? Szafka nie powinna przeszkadzać, a więc zabierać zbyt dużo miejsca. Zarazem musi spełniać swoją funkcję, czyli pozwolić na swobodne postawienia telewizora i dostęp do umieszczonych w niej przedmiotów. Nie można określić uniwersalnych wymiarów takiego mebla. Możesz postąpić tak, jak specjaliści - wymierz wolną przestrzeń i na tej podstawie wybierz mebel o pasujących do niej rozmiarach.

Szafki RTV w dobrej cenie tylko w BRW

Styl industrialny przeżywa w ostatnich latach dużą popularność. Jeśli i Ty go preferujesz, mamy dla Ciebie dobrą informację - każda szafka RTV industrialna jest dostępna w Black Red White w bardzo przystępnej, atrakcyjnej cenie. Dlatego przyjrzy się aktualną ofertę i zamów szafkę już dzisiaj!