Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Szafy modułowe

podkategoria: modułowe
43 Produkty
sortuj wg:
To pole jest wymagane
pokaż
To pole jest wymagane
rekomendacja Mistrzów
-9%
szafa 150 Flex
-8%
szafa 200 Flex
-10%
szafa 220 Flex

Meble modułowe – zostań projektantem swojej przestrzeni

Nowoczesne meble modułowe pozwalają Ci dowolnie zaprojektować wygląd swojego salonu czy sypialni. Możliwość dopasowywania poszczególnych elementów i łączenia ich według własnego pomysłu zapewnia nie tylko wygodę w zagospodarowaniu dostępnej przestrzeni. Szafy modułowe to dobrze wykorzystane miejsce oraz gwarancja, że to Ty będziesz projektantem wnętrz we własnym domu.

 

Meble systemowe – od czego zacząć?

Pierwszym istotnym czynnikiem przy wyborze mebli modułowych powinna być przestrzeń, w jakiej się znajdują. Z rozwiązaniami systemowymi zazwyczaj spotkasz się w sypialni lub w przedpokoju. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby i salon upiększyć nowoczesnymi szafami modułowymi. Dzięki różnorodnym wielkościom elementów składających się na cały system możesz maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

 

Szafy modułowe – jaki kolor i wzór?

Oferta BRW.pl jest bogata we wzory i kolorystykę szaf systemowych. Klasyczne kolory występujące na frontach to biel, dębowy oraz czarny brąz. Komponując swoje własne rozwiązanie, możesz również zdecydować się na front pokryty mlecznym lustrem. Dostępne fronty to także bogate wzornictwo. Poprzeczne listwy dzielą szafy na symetryczne części. Proporcjonalne części frontów w dwóch odcieniach dają Ci możliwość zestawiania szaf modułowych z innymi meblami w pokoju.

 

Nowoczesne meble modułowe – jak je otwierać?

Decydując się na systemowe meble, musisz pamiętać także o przestrzeni wokół nich. Dlatego duża szafa modułowa w niewielkim pomieszczeniu powinna mieć drzwi przesuwne. Nie zabierają one dodatkowego miejsca i lekko się otwierają. Jeżeli masz dużo przestrzeni i zestawiasz ze sobą dwie duże szafy systemowe, daje Ci to dodatkowe możliwości aranżacyjne. Każde skrzydło drzwi może być inaczej wykończone lub zawierać inny wzór.

 

Meble systemowe – jak długo mają służyć?

Wybierając meble modułowe, decydujesz się na wieloletnią inwestycje. Dlatego wszystkie produkty BRW.pl są wykonane z bardzo trwałych materiałów. Dodatkowe powłoki ochronne zabezpieczające fronty i boki szaf modułowych są gwarancją, że meble przez długi czas nie ulegną uszkodzeniom. Szafy modułowe do przedpokoju są codziennie narażone na wiele czynników, które mogą im zaszkodzić. Biegające dzieci, pazury psa czy kota – na pewne wypadki nie będziesz miał wpływu. Dobrze więc wybrać trwałość i solidność mebli systemowych od Black Red White.

 

Szafy systemowe – jak zorganizować wnętrze?

Duża szafa modułowa daje wiele możliwości zagospodarowania jej wnętrza. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, w jakim pomieszczeniu będzie ona umiejscowiona. Jeżeli wybierasz szafę do sypialni lub garderoby, zachowaj równowagę pomiędzy drążkami na wieszaki a ilością półek. W szafie modułowej osoby dorosłej wiszą koszule, żakiety, sukienki. Natomiast jeżeli organizujesz meble modułowe do pokoju młodzieżowego, we wnętrzu powinno znaleźć się więcej półek na bluzy czy koszulki.

 

Meble systemowe – zrób tak, jak chcesz!

Systemowe rozwiązania szaf dają Ci swobodę w wyborze i projektowaniu swojej przestrzeni. Niezależnie czy decydujesz się na szafy systemowe do sypialni czy do przedpokoju, masz pełną dowolność w kształtowaniu ich wyglądu, wnętrza i funkcjonalności. Dzięki różnorodnej ofercie BRW.pl możesz zaprojektować taką szafę, jaką chcesz. Sam zadbasz o to, aby spełniała Twoje oczekiwania i była estetyczna. Meble modułowe możesz dowolnie zestawiać i zmieniać, nawet na przestrzeni lat. Black Red White gwarantuje ich trwałość i elegancję.