Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Szafy modułowe

34 Produkty
rekomendacja Mistrzów
-15%
szafa 120 Flex
-22%
szafa 150 Flex
-20%
szafa 200 Flex
-22%
szafa 150 Flex
-15%
szafa 240 Flex
-30%
szafa 100 Flex
-15%
szafa 180 Flex
-15%
szafa 170 Flex
-15%
szafa 200 Flex
-17%
szafa 150 Flex
-22%
szafa 125 Flex
-16%
szafa 200 Flex
-15%
szafa 120 Flex
-15%
szafa 100 Flex
-15%
szafa 220 Flex
-15%
szafa 150 Flex
-15%
szafa 150 Flex
-30%
szafa 75 Flex
-15%
szafa 200 Flex
-15%
szafa 200 Flex
-9%
szafa 150 Flex
-15%
szafa 150 Flex
-27%
szafa 50 Flex
-30%
szafa 50 Flex
-19%
szafa 75 Flex
-17%
szafa 100 Flex
-30%
szafa 50 Flex
-17%
szafa 50 Flex
-15%
szafa 100 Flex

Meble modułowe – zostań projektantem swojej przestrzeni

Nowoczesne meble modułowe pozwalają Ci dowolnie zaprojektować wygląd swojego salonu czy sypialni. Możliwość dopasowywania poszczególnych elementów i łączenia ich według własnego pomysłu zapewnia nie tylko wygodę w zagospodarowaniu dostępnej przestrzeni. Szafy modułowe to dobrze wykorzystane miejsce oraz gwarancja, że to Ty będziesz projektantem wnętrz we własnym domu.

 

Meble systemowe – od czego zacząć?

Pierwszym istotnym czynnikiem przy wyborze mebli modułowych powinna być przestrzeń, w jakiej się znajdują. Z rozwiązaniami systemowymi zazwyczaj spotkasz się w sypialni lub w przedpokoju. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby i salon upiększyć nowoczesnymi szafami modułowymi. Dzięki różnorodnym wielkościom elementów składających się na cały system możesz maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

 

Szafy modułowe – jaki kolor i wzór?

Oferta BRW.pl jest bogata we wzory i kolorystykę szaf systemowych. Klasyczne kolory występujące na frontach to biel, dębowy oraz czarny brąz. Komponując swoje własne rozwiązanie, możesz również zdecydować się na front pokryty mlecznym lustrem. Dostępne fronty to także bogate wzornictwo. Poprzeczne listwy dzielą szafy na symetryczne części. Proporcjonalne części frontów w dwóch odcieniach dają Ci możliwość zestawiania szaf modułowych z innymi meblami w pokoju.

 

Nowoczesne meble modułowe – jak je otwierać?

Decydując się na systemowe meble, musisz pamiętać także o przestrzeni wokół nich. Dlatego duża szafa modułowa w niewielkim pomieszczeniu powinna mieć drzwi przesuwne. Nie zabierają one dodatkowego miejsca i lekko się otwierają. Jeżeli masz dużo przestrzeni i zestawiasz ze sobą dwie duże szafy systemowe, daje Ci to dodatkowe możliwości aranżacyjne. Każde skrzydło drzwi może być inaczej wykończone lub zawierać inny wzór.

 

Meble systemowe – jak długo mają służyć?

Wybierając meble modułowe, decydujesz się na wieloletnią inwestycje. Dlatego wszystkie produkty BRW.pl są wykonane z bardzo trwałych materiałów. Dodatkowe powłoki ochronne zabezpieczające fronty i boki szaf modułowych są gwarancją, że meble przez długi czas nie ulegną uszkodzeniom. Szafy modułowe do przedpokoju są codziennie narażone na wiele czynników, które mogą im zaszkodzić. Biegające dzieci, pazury psa czy kota – na pewne wypadki nie będziesz miał wpływu. Dobrze więc wybrać trwałość i solidność mebli systemowych od Black Red White.

 

Szafy systemowe – jak zorganizować wnętrze?

Duża szafa modułowa daje wiele możliwości zagospodarowania jej wnętrza. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, w jakim pomieszczeniu będzie ona umiejscowiona. Jeżeli wybierasz szafę do sypialni lub garderoby, zachowaj równowagę pomiędzy drążkami na wieszaki a ilością półek. W szafie modułowej osoby dorosłej wiszą koszule, żakiety, sukienki. Natomiast jeżeli organizujesz meble modułowe do pokoju młodzieżowego, we wnętrzu powinno znaleźć się więcej półek na bluzy czy koszulki.

 

Meble systemowe – zrób tak, jak chcesz!

Systemowe rozwiązania szaf dają Ci swobodę w wyborze i projektowaniu swojej przestrzeni. Niezależnie czy decydujesz się na szafy systemowe do sypialni czy do przedpokoju, masz pełną dowolność w kształtowaniu ich wyglądu, wnętrza i funkcjonalności. Dzięki różnorodnej ofercie BRW.pl możesz zaprojektować taką szafę, jaką chcesz. Sam zadbasz o to, aby spełniała Twoje oczekiwania i była estetyczna. Meble modułowe możesz dowolnie zestawiać i zmieniać, nawet na przestrzeni lat. Black Red White gwarantuje ich trwałość i elegancję.

Sprawdź również: Duże szafy od 200 cm,Szafy do przedpokoju,Szafy narożne białe,Szafy 180 cm szerokości,Duże szafy od 180 cm,Szafy 60 cm szerokości,Szafy 80 cm szerokości,Szafy 90 cm szerokości,Szafy 100 cm szerokości,Białe szafy,Czarne szafy,Tanie szafy przesuwne do 700 zł,Szafy do sypialni,Szafy trzydrzwiowe,Szafy młodzieżowe narożne,Duże szafy przesuwne od 180 cm,Wysokie szafy do 220 cm wysokości,Szafy w kolorze dąb sonoma,Szafy białe z połyskiem,Szafy białe lakierowane,Szafy w kolorze buku,Szafy z szufladami,Szafy do pokoju,Szafy biurowe,Szafy młodzieżowe,Szafy do pokoju niemowlaka,Szafy do salonu i jadalni,Szafy z drzwiami,Nowoczesne szafy biurowe,Szafy modułowe,Nadstawki do szafy,Szafy klasyczne,Szafy,Szafy narożne,Szafy przesuwne,Szafy przesuwne nowoczesne,Szafy przesuwne do sypialni,Szafy przesuwne do przedpokoju,Nowoczesne szafy,Nowoczesne szafy do sypialni,Nowoczesne szafy do przedpokoju,Nowoczesne szafy do salonu,Szafy skandynawskie,Szafy dwudrzwiowe,Szafy czterodrzwiowe,Szafy 2-drzwiowe przesuwne,Szafy narożne do sypialni,Nowoczesne szafy narożne.