Szuflada do łóżka Lara 120 – przydatny schowek na pościel

Lubisz praktyczne rozwiązania, które pozwalają w łatwy sposób uporządkować otaczającą Cię przestrzeń? Nie lubisz bałaganu i złej organizacji, a przedmioty ukryte za zasłoną przyprawiają Cię o ból głowy? Postaw na szereg funkcjonalnych rozwiązań, które zapewnia kolekcja Lara.

 

Pojemna szuflada do łóżka Lara 120 pozwala na wygodne schowanie koca lub pościeli. Dzięki niej przestrzeń pod łóżkiem w pokoju młodzieżowym może być efektywnie zagospodarowana. Do szuflady możesz schować nie tylko pościel, ale też rzadko używane gry planszowe, albumy lub odzież.

 

Czarne uchwyty to charakterystyczne detale dla całej kolekcji Lara. Pozwalają one łatwo wysunąć, osadzoną na rolkach, szufladę. Ciepłe wybarwienie w odcieniu jesion Belarus z wyraźną strukturą drewna nadaje meblom z tej serii niepowtarzalny charakter.

 

Połącz modny design z funkcjonalnością i zoptymalizuj przestrzeń pokoju młodzieżowego, powiększając go o dodatkowe miejsce do przechowywania.

 

Meble z kolekcji Lara są gwarancją stylu, nowoczesności i przemyślanego wzornictwa. To idealne linia zwłaszcza do niewielkich wnętrz, w których liczy się każdy centymetr kwadratowy powierzchni.

 

 

 

Wymiary
Długość 199,5 cm
Głębokość 56,5 cm
Wysokość 26 cm
Waga 15.05 kg
Do pobrania