Szuflada do łóżka Nuis – dodatkowe miejsce do przechowywania

Twoje dziecko od jakiegoś czasu prosi o remont pokoju? To wyraźny znak, że dorasta i potrzebuje zmian. Najlepszym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego są ponadczasowe, proste, nowoczesne meble z kolekcji Nuis. Dzięki temu stworzysz solidną bazę dla zabawy kolorami i wzorami – na pościeli, poduszkach, dywanie.

W pokoju nastolatka czasami panuje bałagan. Zamiast karcić dziecko – stwórz mu dodatkowe miejsce do przechowywania tych rzeczy, na które, według niego, brakuje miejsca. Szuflada do łóżka Nuis to nie tylko sprawdzone miejsce na pościel, ale także na zabawki, puzzle, planszówki, odzież sezonową czy hulajnogę.

Front szuflady w kolorze biały lustrzany połysk, osadzono na korpusie w kolorze dąb wotan. Taki duet doskonale sprawdzi się w towarzystwie stonowanego dywanu oraz kolorowych dodatków we wnętrzu.

Szuflada o wymiarach 80 x 200 cm jest dopasowana do łóżka Nuis 90, z którym stworzy duet idealny.

Szufladę Nuis wsuń pod łóżko i zestaw z pozostałymi elementami kolekcji. W ten sposób stworzysz nie tylko funkcjonalną, ale też stylową i spójną zabudowę pokoju, w którym Twoja pociecha uczy się, rozwija pasje i bawi.

Wymiary
Długość 200 cm
Głębokość 80 cm
Wysokość 25 cm
Waga 15.45 kg
Do pobrania