Witryna Forn – przechowywanie w dobrym stylu

Kolekcja Forn to nowoczesne meble o minimalistycznym rysie i prostym designie, bazujące na stonowanej kolorystyce i sile detalu. Lubisz estetyczne wnętrza, które cieszą oko przez długi czas? Zobacz naszą propozycję!

Witryna Forn sprawdzi się w pokoju dziennym, jadalni lub odpowiednio zaaranżowanym przedpokoju. Dzięki modnemu przeszkleniu z powodzeniem przechowasz w niej ozdobne naczynia, cenne dekoracje czy pamiątki z podróży, którymi chcesz wzbogacić wystój pomieszczenia. Dwie szafki z praktycznymi przegrodami i zabudowanymi frontami pozwolą Ci sprytnie ukryć drobne przedmioty.

Witryna o wymiarach 94 × 157 cm wyposażona jest w 2 szklane półki oraz front z wbudowanym szkłem hartowanym. Wnętrze szafki podzielone na 8 stref przechowywania tworzy idealne miejsce na książki, dokumenty i przydatne drobiazgi. W opcji dostępne jest także oświetlenie LED przeznaczone do półek szklanych – wybierz je, jeśli chcesz w pełni wyeksponować ustawione dekoracje. Dodatkowym udogodnieniem są zawiasy z cichym domykiem zapewniające bezszelestną pracę frontów.

Piękno i prostotę witryny Forn podkreślają kolory: biały połysk pokrywający korpus oraz biały wysoki połysk zdobiący fronty. Subtelny dekor oraz metalowy uchwyt w kolorze czarny mat idealnie wpisują się w tę estetykę.

Pozostałe elementy kolekcji Forn pomogą Ci stworzyć piękną aranżację pokoju dziennego lub salonu z jadalnią. Możesz zestawić je w komplecie lub wybrać pojedyncze bryły – sięgnij po rozwiązanie dla siebie!

Forn - wymiary
Głębokość 42,5 cm
Szerokość 94 cm
Wysokość 157 cm
Waga 62.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Ilość drzwi 3
Oświetlenie za dodatkową opłatą
Atuty produktu
płynne domykanie szuflad
płynne domykanie frontów
witryny ze szkła hartowanego