Witryna Forn – przechowywanie za szkłem

Należysz do grona osób ceniących surową elegancję? Daj się zaskoczyć kolekcji Forn, w której oszczędna forma brył spotyka się z nowoczesnym designem i kojącą kolorystyką.

Witryna Forn może stać się inspirującym elementem zabudowy przedpokoju lub klasycznym meblem do salonu lub jadalni. To idealny mebel do przechowywania kieliszków, kompletów filiżanek i innych kruchych przedmiotów, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Witryna jest na tyle pojemna, że bez trudu zmieścisz w niej sporo drobiazgów lub część zastawy stołowej.

Witryna o szerokości 94 cm i wysokości 157 cm to aż 6 wygodnych przegródek ukrytych za pełnymi frontami oraz 2 przegródki przedzielone szklaną półką i przeznaczone do ekspozycji. Transparentny front wykonany jest ze szkła hartowanego – materiału o zwiększonej wytrzymałości i bezpiecznego w użytkowaniu. O lepszą widoczność prezentowanych dekoracji zadba oświetlenie LED do półki szklanej (dostępne w opcji). Zawiasy z wbudowanym cichym domykiem zapewniają lekkość zamykania frontów, co znacznie podnosi komfort użytkowania mebla.

Zachwycająca estetyka wykończenia to efekt zmiksowania dwóch stonowanych kolorów. Korpus w kolorze dąb delano i fronty w wybarwieniu czarny mat tworzą duet doskonały. Naturalny motyw usłojenia w ciekawy sposób kontrastuje z nowoczesnym frezem pokrywającym powierzchnię frontu. Uzupełnienie stanowi metalowy uchwyt w kolorze czarny mat.

Meble Forn zadbają o komfort wszystkich domowników. Zobacz, jakie możliwości stwarzają pozostałe elementy tej samej kolekcji.

Forn - wymiary
Głębokość 42,5 cm
Szerokość 94 cm
Wysokość 157 cm
Waga 62.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Ilość drzwi 3
Oświetlenie za dodatkową opłatą
Atuty produktu
płynne domykanie szuflad
płynne domykanie frontów
witryny ze szkła hartowanego