Witryna Velvet – duża przestrzeń ekspozycyjna

Masz w domu niepowtarzalny komplet obiadowy, z którego korzystasz tylko w czasie wyjątkowych uroczystości? Możesz cieszyć nim oczy na co dzień! Wysoka witryna Velvet z półkami za szkłem będzie dla niego godnym miejscem!

Witryna o wymiarach 200 x 75 x 42 cm mieści w sobie 4 półki za szklanym frontem. Możesz skorzystać też z oświetlenia LED dostępnego w opcji – otuli ono ekspozycję nastrojowym blaskiem. Sporo rzeczy pomieścisz też w 2 pojemnych przegródkach na dole.

Mebel w idealnych proporcjach łączy w sobie naturalność drewna i nowoczesne, metalowe akcenty. Front z litego drewna dębowego w odcieniu dębu rustical wprowadza w mieszkaniu ciepły, przyjemny klimat. Szlachetności nadają witrynie również proste uchwyty i nowoczesna ramka wokół tafli szkła.

System cichego domyku pozytywnie wpłynie na wygodę użytkowania. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników zastosowano szkło hartowane, które cechuje się zwiększoną odpornością na uderzenia.

Dwudrzwiowa witryna Velvet ma prostą formę, dzięki czemu pasuje do różnych aranżacji. Jest pojemna, a przy tym niezwykle ozdobna. Sprawdzi się jako element wyposażenia nowoczesnej jadalni oraz stylowego salonu.