Dodatkowy element wyposażenia – półki do szafy

Poszukujesz rozwiązania, dzięki któremu Twoja szafa stanie się bardziej uporządkowana i funkcjonalna? Zależy Ci na dokładniejszej segregacji rzeczy w szafie? Jesteś w dobrym miejscu! Dzięki temu zmienisz wnętrze swojej szafy tworząc je bardziej funkcjonalnym.Oferowane przez nas półki do szafy Horton pozwolą Ci w łatwy sposób uporządkować przestrzeń w szafie i zamienić ją w mebel, w którym każda rzecz ma swoje miejsce.

Prezentowane dodatkowe półki do szafy są dostępne w kolorze białym alpejskim. Ten kolor półek do szafy zdecydowanie sprawdzi się w szafach w kolorze białym.

Dostępne w naszej ofercie półki do szafy to dodatkowa opcja, która pozwoli Ci podzielić przestrzeń w meblu. To z kolei pomoże w segregacji ubrań oraz dodatków.

Półki do szafy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zostaną z Tobą na długo, po to byś mógł cieszyć się funkcjonalnością Twojej szafy. Dodatkowo są one niezwykle łatwe w montażu, wystarczy przymocować je do wewnętrznej ściany mebla za pomocą śrubek. Przekonaj się jakie to proste!

Wymiary
Głębokość 52 cm
Szerokość 102,5 cm
Wysokość 162 cm
Waga 17.1 kg
Do pobrania