Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Zestawy mebli

14 Produktów
sortuj wg:
pokaż
niska cena
wyjątkowy design
-20%
przedpokój Flames 1
rekomendacja Mistrzów
-40%
przedpokój Antwerpen
-15%
przedpokój Go
1885,- 2219,-
-30%
sypialnia s/160 Luca
-20%
przedpokój Flames 2
-15%
przedpokój Porto
-30%
sypialnia s/180 Luca

Zestawy mebli – dobrane dla Twojej wygody

Wielu osobom aranżowanie wystroju mieszkania kojarzy się z czasochłonnym procesem, bo każdy element wyposażenia trzeba dobierać pojedynczo. W obecnym świecie nikt nie ma czasu, aby zastanawiać się nad wyborem szafki kuchennej przez kilka dni... Czy to oznacza rezygnację z marzeń o nowocześnie urządzonej kuchni lub salonie? Nie, gdyż przygotowaliśmy zestawy mebli, dzięki którym urządzisz dom i zaoszczędzisz wiele czasu.

Czym są komplety mebli?

W asortymencie naszego sklepu znajdują się zestawy mebli pokojowych. Są to różnorodne elementy wyposażenia wnętrza, które dobraliśmy tak, aby tworzyły spójną całość i były gotowe do wstawienia do pomieszczenia – kuchni, salonu, pokoju młodzieżowego. Zestawy mebli są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i zaspokajają podstawowe potrzeby domowników, np. komplety mebli do sypialni posiadają łóżko, garderobę i stolik nocny.

Każda z kolekcji w naszej ofercie jest utrzymana w odmiennym stylu tak, aby trafić w różnorodne gusta domowników. Przejrzyj propozycje kompletów, które przygotowaliśmy i przekonaj się, że przy doborze mebli mieliśmy na uwadze charakter wnętrza, w jakim znajdzie się dana kolekcja. Przykładowo, zestawy mebli młodzieżowych zawierają pojemną szafę, w której zakamarkach Twoja pociecha ukryje wszystkie swoje skarby.

Czym różnią się między sobą zestawy mebli?

Kolekcje różnią się między sobą ilością elementów, przeznaczeniem, stylem, materiałem wykonania oraz ceną. Zestawy mebli kuchennych mogą być przygotowane tak, abyś czuł się komfortowo podczas przygotowywania posiłków dla siebie i bliskich. Na naszej stronie możesz zobaczyć wizualizacje tego, jak każdy z elementów kolekcji prezentuje się jako komplet.

Zestawy mebli do salonu mogą zawierać elementy, które sprzyjają wypoczynkowi w gronie najbliższych. Im więcej elementów znajduje się w kolekcji oraz z im bardziej jakościowego materiału są one wykonane, tym cena kompletu jest wyższa. W naszej ofercie znajdziesz zestawy mebli pokojowych złożone z dwóch elementów, jak i komplety cztero- lub pięcioczęściowe.

Najczęściej wykorzystywanymi materiałami do produkcji naszych mebli są: płyta wiórowa, listwa MDF, listwa drewniana lub płyta HDF. Meble wchodzące w skład zestawów są przeznaczone do samodzielnego montażu.

Jak dbać o zestawy mebli pokojowych?

Powierzchnię mebli regularnie należy czyścić z kurzu za pomocą wilgotnej szmatki lub papierowego ręcznika. Nie usuwaj zabrudzeń, używając silnych detergentów. Pamiętaj, że akcesoria czyszczące o chropowatej strukturze mogą zarysować zestawy mebli, trwale je oszpecając.

Gdzie kupić komplety mebli?

Chcesz urządzić salon lub kuchnię zgodnie z trendami wnętrzarskimi? Zastanawiasz się, jak dobrać poszczególne elementy wyposażenia mieszkania tak, aby tworzyły spójną całość? Proponujemy Ci zdać się w tej kwestii na specjalistów w aranżacji wnętrz, czyli na nas! Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy mebli kuchennych, do salonu, do sypialni, dzięki którym urządzisz dom na miarę swoich potrzeb. Sprawdź naszą ofertę!