Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Komody do pokoju młodzieżowego

46 Produktów
pomieszczenie: Pokój młodzieżowy
-40%
komoda Zele
-34%
komoda Zele
-40%
komoda Balder
-39%
komoda Kaspian
-29%
komoda Kaspian
-39%
komoda Heda
-40%
komoda Nandu
-40%
komoda Nandu
-41%
komoda Balder
-35%
komoda Malcolm
-35%
komoda Porto
-40%
komoda Heda
-40%
komoda Indiana
-42%
komoda Porto
-40%
komoda Indiana
-31%
komoda Graphic
-33%
komoda Lara
-42%
komoda Namek
-36%
komoda Malcolm
-29%
komoda Malcolm
-26%
komoda Ronse
-41%
komoda Indiana
-28%
komoda Nepo Plus
-41%
komoda Rodes
-40%
komoda Lara
-40%
komoda Indiana
-40%
komoda Wesker
-30%
komoda Weston
-33%
komoda Nandu
-30%
komoda Malcolm
-30%
komoda Graphic
-36%
komoda Wesker
-28%
komoda Nepo Plus
-37%
komoda Lara
-30%
komoda Ronse
-31%
komoda Graphic
-30%
komoda Graphic
-40%
komoda Rodes
-37%
komoda Namur
-40%
komoda Namur
-20%
komoda Weston
-28%
komoda Nepo Plus
-28%
komoda Nepo Plus

Komody młodzieżowe różnią się od analogicznych mebli dla dorosłych. Przede wszystkim są bardziej awangardowe, designerskie, często nieoczywiste w swojej stylistyce. Dużo w tych projektach jest luzu, lekkości, dynamiki. W pokoju nastolatka nie ma miejsca na masywne i niepraktyczne meble, dlatego komoda do pokoju młodzieżowego musi być jednocześnie maksymalnie funkcjonalna.

Podpowiemy, na co zwrócić uwagę, czym się kierować w wyborze mebli, jakie rozwiązania mają szansę spotkać się z uznaniem gospodarza pokoju.

Wielofunkcyjność a komoda do pokoju młodzieżowego

Standardowa komoda to średniej wysokości mebel skrzyniowy, składający się z kilku szuflad i często zamykanych półek. To idealna konfiguracja umożliwiająca przechowanie zarówno książek i płyt, jak i bielizny czy drobnej odzieży. Dziecko zagospodaruje też blat komody do pokoju młodzieżowego, umieszczając na nim kolekcjonerskie figurki, prace plastyczne i ulubione gadżety. Praktyczne są również wąskie komody doskonałe do nieustawnego pokoju oraz niskie modele, które można postawić przy łóżku. Ta wielofunkcyjność to bardzo ważny aspekt wyboru mebli do pokoju dla młodzieży. Pozwala ona zachować spójność projektu, nie czyniąc tego jednak kosztem wygody i komfortu użytkownika.

Pokój młodzieżowy - czego wymaga aranżacja?

Pokój młodzieżowy to bardzo wymagająca przestrzeń do aranżacji. Tutaj od samego początku trzeba postawić na połączenie funkcjonalności z ciekawym designem. Nie warto z tego procesu wyłączać dziecka. Nastolatek powinien mieć możliwość współuczestniczenia w wybraniu konkretnych ofert, wskazywaniu, które rozwiązania mu się podobają, a które nie zyskują uznania. Nie tylko komód młodzieżowych, ale i szaf, biurek, łóżek jest na rynku bardzo wiele. Często znacząco się one między sobą różnią i nie każdy tego typu mebel spotka się z uznaniem Twojego dziecka. Zupełnie innych rozwiązań będzie oczekiwała nastolatka, która ceni sobie prostotę i harmonię, innych - miłośnik gamingu sypialnię traktujący jak swoją enklawę. Pomieszczenie musi zaś w tym przypadku odpowiadać potrzebom jego gospodarza - inaczej nie będzie spełniało swojej funkcji. Chcesz przecież, aby dziecko czuło się w nim dobrze. Włącz go więc w projektowanie. Uzbrój się także w cierpliwość. To sypialnia syna lub córki, nie twoja, pamiętaj o tym, a znajdziecie wspólne rozwiązania.

Stylowe komody młodzieżowe

Meble BRW zaprojektowano z myślą o dzieciach w każdym wieku, stąd tak duże zróżnicowanie stylistyczne. Ceniącym współczesne trendy polecamy proste meble w graficie lub białym połysku oraz designerskie meble z frontami w stylu jeans, lub industrialnym. Oferujemy też klasyczne komody młodzieżowe w pięknym kolorze drewna i urozmaicone metalowymi elementami. Tego typu rozwiązania dla dzieci zwracają uwagę żywą kolorystyką i ciekawymi detalami.

Spójność i stylowe kontrasty

Dobrze dobrana komoda młodzieżowa może stanowić bardzo ciekawy element całej aranżacji. W zależności od podjętego przez was (ciebie i nastolatka) wyboru, może ona być spójną częścią całego zestawu, dopełniać go i spajać. Możesz także wykorzystać właśnie ten mebel jako sposób na wprowadzenie ciekawego kontrastu do całej aranżacji. Przy bardzo zachowawczej stylistyce pozostałych mebli, może właśnie w przypadku komody zechcecie zaszaleć?

W BRW znajdziesz propozycje, które pozwolą ci na urządzenie pokoju w stylu loftowym, industrialnym, ale i glamour lub bardziej tradycyjnym. Wspólnie zdecydujcie, które rozwiązanie najbardziej wam odpowiada, a komoda go dopełni. Możliwości jest wiele, ogranicza was tylko wyobraźnia.

Czym kierować się przy zakupie komody do pokoju młodzieżowego?

Dziecko może samo wybrać interesujący dla siebie model, a Ty sprawdź wymiary i pojemność mebla. Koniecznie zwróć uwagę na to, jak głębokie komoda ma szuflady, czy są one wystarczające dla potrzeb dziecka. Warto skupić się na walorach praktycznych takich jak: stabilne zawiasy, prowadnice szuflad z blokadą czy kółka zamiast stopek. Koniecznie także przyjrzyj się jakości wykonania całości.

Skomponuj swój własny zestaw

Komody do sypialni zwykle mają swój młodzieżowy odpowiednik, więc możesz wspólnie z dzieckiem zamówić meble z tej samej serii. Sprawdź, jak połączyć w ciekawy sposób komodę i regały bądź pojemną szafę z BRW. Dobrze, aby komoda komponowała się także z biurkiem, stelażem łóżka, meblościanką. Dzięki naszej ofercie z różnych elementów możesz stworzyć wyjątkowy spersonalizowany pod potrzeby dziecka projekt. Im bardziej spójny projekt stworzysz, tym większa szansa, że dziecku będzie się w pokoju po prostu dobrze mieszkać, a przecież to o to właśnie w tym wszystkim chodzi.

Sprawdź również: Komody o szerokości 120 cm,Komody z szufladami,Komody o szerokości 60 cm,Komody o szerokości 200 cm,Komody o szerokości 100 cm,Komody szare,Komody 6 szuflad,Komody do przedpokoju,Komody białe,Komody białe z szufladami,Komody buk,Komody o głębokości 35 cm,Komody o głębokości 60 cm,Wąskie komody - szerokość od 40 cm do 80 cm,Komody wysokie - wysokość od 120 cm do 200 cm,Tanie komody w cenie 139-300 zł,Komody skandynawskie,Komody do sypialni,Małe komody - szerokość od 40 cm do 100 cm,Mini komody - szerokość do 60 cm,Komody o szerokości 80 cm,Komody do biura,Nadstawki do komód,Komody do pokoju młodzieżowego,Komody do pokoju dziecka i niemowlaka,Komody do salonu, jadalni,Komody,Komody narożne,Komody narożne do salonu i jadalni,Białe komody do salonu,Białe komody do sypialni,Komody nowoczesne,Nowoczesne komody do salonu,Nowoczesne komody do sypialni.