Zestaw Junona Line 170 grafit - zestaw mebli kuchennych z AGD

W nowoczesnej kuchni sprawdzą się funkcjonalne rozwiązania i nienachalna stylistyka mebli. Meble kuchenne z kolekcji Junona Line, ze względu na modną kolorystykę, sprawdzą się w każdym wnętrzu. Ekonomiczna linia to odpowiedź na potrzeby każdego klienta.. Zestaw Junona Line 170 to kompaktowa propozycja do kuchni o niewielkim metrażu.

Masz mały aneks kuchenny, a może sama kuchnia jest duża, ale szukasz kompletu mebli na jedną ze ścian? Zestaw mebli kuchennych Junona Line 170 stworzy miejsce do przechowywania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. W organizacji sztućców sprawdzi się kompaktowa szuflada, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) możesz przechowywać w szafkach górnych, natomiast garnki, kosze na śmieci znajdą swoje miejsce w pojemnych szafkach dolnych.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne gotowanie. Dobraliśmy okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorze białym, zlewozmywak  i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Wymiary
Szerokość 170 cm
Waga 90.9 kg
Do pobrania