Zestaw Junona Line 180 grafit – kompaktowe meble do kuchni

Proste i funkcjonalne meble sprawdzają się wszędzie, a zwłaszcza w kuchni. To w niej codziennie przygotowujesz posiłki i po nich sprzątasz. To miejsce, w którym spotykasz się z rodziną konsumując posiłki. Postaw na sprawdzone rozwiązania! Jednym z nich jest  zestaw Junona Line 180 to kompaktowa propozycja do kuchni o niewielkim metrażu.

W niewielkiej kuchni warto praktycznie wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Pomoże w tym zestaw mebli kuchennych Junona Line 180, który stworzy miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. W organizacji sztućców sprawdzi się kompaktowa szuflada, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) możesz przechowywać w szafkach górnych, natomiast garnki, kosze na śmieci znajdą swoje miejsce w pojemnych szafkach dolnych.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Znajduje się tutaj okap kuchenny o szerokości 60 cm w kolorze białym, zlewozmywak i bateria.

W kuchni każda wiązka światła jest na wagę złota. Do szafki górnej G2W/80/57, za dodatkową opłatą, możesz dokupić szklaną półkę z oświetleniem.

Zwróciłeś uwagę na nowoczesną kolorystykę? Fronty szafek dolnych w kolorze szary wolfram ozdobiono białą listwą w połysku oraz z szafkami górnymi w białej kolorystyce.  Blat w kolorze beton dopełnia całość.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 180 cm to propozycja do niewielkich wnętrz lub jako baza do samodzielnej rozbudowy.

W skład kompletu wchodzą:

• szafki kuchenne: G1D/40/57-LP, GO/60/30, G2W/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82

• okap kuchenny o szerokości 60 cm

• bateria stojąca Grace

• zlewozmywak dwukomorowy SK2 020T

 

Komplet nie zawiera piekarnika

 

Zestaw Junona Line ze sprzętem  AGD to idealna oferta dla wszystkich, którzy szukają gotowych rozwiązań do swojej kuchni. Komplet może stanowić całość lub część zabudowy – dopasuj go do rozmiaru i możliwości aranżacyjnych wnętrza.

Wymiary
Szerokość 180 cm
Waga 92.1 kg
Do pobrania