Zestaw Junona Line 230 wenge-dąb sonoma – kuchnia blisko natury

Kuchnia jest miejscem, do którego kierujemy swoje pierwsze kroi gdy dopada nas głód. Często jest miejscem spotkań ze znajomymi, gdzie raczycie się trunkami, dokańczacie gotowanie i przechodzicie do salonu. To miejsce codziennych eksperymentów kulinarnych, dlatego warto by była praktyczna. W jej wnętrzu sprawdzi się funkcjonalny i stylowy zestaw Junona Line 230.

Zestaw mebli kuchennych Junona Line 230 tworzy optymalne miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. Sztućce możesz przechowywać w kompaktowej szufladzie, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) swoje miejsce znajdą w szafkach górnych, a garnki, patelnie i kosze na śmieci możesz schować w pojemnych szafkach dolnych. W zestawie są wydzielone 2 blaty robocze – sprawdzą się podczas krojenia składników do potraw.

Do zestawu dołączamy sprawdzony sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Do dyspozycji masz  okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorzeczarnym, zlewozmywak  i baterię.

Do szafki górnej G2W/80/57, za dodatkową opłatą, możesz dokupić szklaną półkę z oświetleniem. Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w słabo oświetlonych pomieszczeniach jako dodatkowe źródło światła.

Dla miłośników naturalnych wykończeni i namiastki natury w mieszkaniu, polecamy zestaw w kolorystyce wenge (korpus, listwa pozioma frontów) z frontami w kolorze dąb sonoma. Dopełnieniem całości jest blat w kolorze dąb sonoma.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 230 cm idealnie wpisze się w niewielką kuchnię, lub w przestronne wnętrze, po odpowiedniej rozbudowie o pojedyncze bryły.

W skład kompletu wchodzą:

• szafki kuchenne: G2D/60/57, GO/50/30, G1D/40/57-LP, G2W/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82

• okap kuchenny o szerokości 50 cm

• bateria stojąca Grace

• zlewozmywak dwukomorowy SK2 020T

 

Komplet nie zawiera piekarnika

 

Zestaw Junona Line ze sprzętem  AGD to doskonała zabudowa niewielkiej kuchni lub baza wyjściowa dla stworzenia własnej kompozycji. Do zestawu możesz dopasować pojedyncze szafki z oferty brw.pl, i stworzyć zabudowę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Junona Line 230 - wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 128.6 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Wykorzystane materiały

Korpus: płyta wiórowa, folia finish, krawędzie oklejane melaminą

Fronty: płyta wiórowa

Blat: płyta wiórowa laminat, przednia krawędź obrzeże sztuczne, krawędzie cięte oklejane melaminą w kolorze blatów

Akcesoria: zawiasy - Hettich, prowadnica rolkowa, uchwyt plastikowy SCHWINN, fronty z nawierceniami pod uchwyt rozstaw 96mm, noga - ślizgacz wbijany


Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić używając delikatnej szmatki lub ręczników papierowych. Nie należy stosować silnie działających środków chemicznych i materiałów o szorstkiej lub chropowatej strukturze.


Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30,5 cm
Grubość blatu 3,2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85,2 cm
Wysokość szafek górnych 57,5 cm