Jakość, estetyka, funkcjonalność — podstawa łóżka Safru

Podstawa łóżka to niezbędny element, który odpowiada m.in. za stabilność. Wybór odpowiedniej podstawy ma ogromne znaczenie dla funkcjonalności łóżka — zwróć więc uwagę na wszelkie aspekty techniczne. Jedną z podstaw, jaką znajdziesz w naszej ofercie — jest podstawa Safru. To dość proste i uniwersalne rozwiązanie, które wpisze się w styl niemalże każdej sypialni.

Podstawa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest trwałe i solidna. Jej utrzymanie w czystości jest bezproblemowe, jednak w razie jakichkolwiek problemów — wszelkie wskazówki znajdziesz w instrukcji użytkowania.

Podstawa ta posiada stopki w kolorze chromu, które wprost idealnie korespondują z pozostałymi kolorami. Produkt charakteryzuje się wygodą w użytkowaniu. Posiada 127 cm szerokości, 40 cm wysokości oraz 208 cm głębokości. Wybierz naszą podstawę i stwórz razem z nami funkcjonalną sypialnię. Sen ma ogromne znaczenie dla Twojego zdrowia i samopoczucia, zadbaj o niego!

 

Cechy szczególne mebla:
• Dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem)
• Ozdobne stopki metalowe - zwiększon atrwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
• W opcji możliwość zamontowania  pakietu ERGO FUTON  - pozwala zastosowanie stelaża płaskiego z odpowiednim materacem
• W opcji możliwość zamontowania  pakietu ERGO SPACE  - pojemnik z podnoszonym stelażem, zwiększone miejsce do przechowywania
Wymiary
Długość 208 cm
Szerokość 127 cm
Wysokość 40 cm
Waga 34 kg
Do pobrania