Podstawa łóżka Safru — niech sen będzie przyjemnością

Wybór odpowiedniej podstawy łóżka ma ogromne znaczenie dla jego stabilności i trwałości. Należy zwrócić uwagę na szereg istotnych czynników — począwszy od materiałów wykonania i wymiarów, a skończywszy na względach estetycznych, które także nie pozostają bez znaczenia.

Proponowana przez nas podstawa łóżka Safru to produkt stworzony z myślą o nawet najbardziej wymagających konsumentach. Prosta konstrukcja w połączeniu z uniwersalnymi barwami gwarantuje ciekawy efekt, który sprawdzi się w każdej sypialni — również Twojej!

Podstawa została zaprojektowana ze zwróceniem uwagi na każdy, nawet najmniejszy detal. Podczas produkcji wykorzystano wyłącznie materiały wysokiej jakości, które gwarantują pożądaną trwałość i odporność. Produkt posiada 147 cm szerokości, 40 cm wysokości oraz 208 cm głębokości. Jego zastosowanie sprawi, że Twoja sypialnia zyska na funkcjonalności, ale także estetyce. Łóżko to w końcu element, który jako pierwszy rzuca się w oczy po wejściu do pokoju.

 

Cechy szczególne mebla:
• Dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem)
• Ozdobne stopki metalowe - zwiększon atrwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
• W opcji możliwość zamontowania  pakietu ERGO FUTON  - pozwala zastosowanie stelaża płaskiego z odpowiednim materacem
• W opcji możliwość zamontowania   pakietu ERGO SPACE  - pojemnik z podnoszonym stelażem, zwiększone miejsce do przechowywania
Wymiary
Długość 208 cm
Szerokość 147 cm
Wysokość 40 cm
Waga 35 kg
Do pobrania