Podstawa łóżka Safru i niebywały komfort

Podstawa Safru to niezbędny element łóżka. Posiada dość uniwersalny, granatowo-szary kolor, który odnajdzie się w niemalże każdej sypialni. Chromowane stopki nadają całości stylu i świetnie komponują się z całą podstawą. Element ten poza swoją główną funkcją, jest niebywale estetyczny, dzięki czemu zdobi wnętrze. Ponadto został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym charakteryzuje go trwałość, odporność na uszkodzenia i solidność.

Podstawa ta posłuży Ci przez długie lata, zachowując swój piękny wygląd. Dodatkowo jest ona również łatwa do utrzymania w czystości, wszelkiego rodzaju plamy szybko i bezproblemowo schodzą. Do podstawy dołączymy także instrukcję, która będzie zawierać wszelkie istotne informacje dotyczące codziennej eksploatacji produktu.

Podstawa ta posiada 187 cm szerokości, 40 cm wysokości oraz 208 cm głębokości. Wysokość korpusu to 40 cm. Z tym elementem stworzysz funkcjonalną i estetyczną sypialnię — nie zastanawiaj się, wybierz sprawdzone rozwiązanie.

 

Cechy szczególne mebla:
• Dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem)
• Ozdobne stopki metalowe - zwiększon atrwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
• W opcji możliwość zamontowania  pakietu ERGO FUTON  - pozwala zastosowanie stelaża płaskiego z odpowiednim materacem
• W opcji możliwość zamontowania   pakietu ERGO SPACE  - pojemnik z podnoszonym stelażem, zwiększone miejsce do przechowywania
Wymiary
Długość 208 cm
Szerokość 187 cm
Wysokość 40 cm
Waga 37 kg
Do pobrania