Stabilna i estetyczna podstawa — Safru

Poszukujesz podstawy do łóżka? Wybór odpowiedniego elementu jest niezwykle ważny — to w końcu fundament, który ma zapewniać całej konstrukcji stabilność i trwałość. Jedną z dostępnych w naszej ofercie podstaw jest model Safru. Posiada prostą konstrukcją i został obity tkaniną w kolorze granatowo-szarym. Barwa ta jest uniwersalna, dzięki czemu odnajdzie się w każdej sypialni. Podstawa posiada również estetyczne stopki wykonane z metalu oraz wykończone chromem. Stopki świetnie korespondują z pozostałą częścią podstawy i gwarantują naprawdę ciekawe efekty

wizualne!

Podstawa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Przy produkcji zwrócono uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki temu podstawa jest odpowiednio dopracowana. Jest solidna i stabilna, a przy prawidłowej eksploatacji, posłuży Ci przez naprawdę długie lata!

Wymiary lampy wynoszą 167 × 40 × 208 cm. Są stosunkowo uniwersalne i odnajdą się w niemalże każdej sypialni. W Twojej również!

 

Cechy szczególne mebla:
• Dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem)
• Ozdobne stopki metalowe - zwiększon atrwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
• W opcji możliwość zamontowania  pakietu ERGO FUTON  - pozwala zastosowanie stelaża płaskiego z odpowiednim materacem
• W opcji możliwość zamontowania   pakietu ERGO SPACE  - pojemnik z podnoszonym stelażem, zwiększone miejsce do przechowywania
Wymiary
Długość 208 cm
Szerokość 167 cm
Wysokość 40 cm
Waga 36 kg
Do pobrania