Safru — stabilna podstawa Twojego łóżka

Łóżko składa się z wielu istotnych elementów, jednak to, co ma największe znaczenie — to odpowiednia podstawa. To właśnie na niej umieszczone są wszystkie elementy, zatem wybór odpowiedniej podstawy ma ogromne znaczenie. W naszej ofercie znajdziesz wiele tego typu produktów w różnych rozmiarach — jedną z dostępnych propozycji jest podstawa łóżka Safru, uniwersalna i klasyczna.

Posiada granatowo-szary kolor, który odnajdzie się w większości nowoczesnych sypialni. Stopki w kolorze chromu uzupełniają podstawę i przykuwają wzrok. Całość prezentuje się naprawdę estetycznie. Poza względami estetycznymi, to, co ma szczególne znaczenie — to wykonanie.

Proponowana przez nas podstawa jest produktem solidnym i wykonanym z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. To świetna inwestycja na lata, która pozwoli Ci zadbać o komfort i stabilność podczas snu. Wymiary podstawy wynoszą 97 × 40 × 208 cm. Posiadamy również inne, większe i mniejsze modele!

 

Cechy szczególne mebla:
• Dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem)
• Ozdobne stopki metalowe - zwiększon atrwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
• W opcji możliwość zamontowania  pakietu ERGO FUTON  - pozwala zastosowanie stelaża płaskiego z odpowiednim materacem
• W opcji możliwość zamontowania   pakietu ERGO SPACE - pojemnik z podnoszonym stelażem, zwiększone miejsce do przechowywania
Wymiary
Długość 208 cm
Szerokość 97 cm
Wysokość 40 cm
Waga 33 kg
Do pobrania