Półka Dodson – dodatkowe miejsce na książki, kwiaty i bibeloty

Półka wisząca z kolekcji Dodson to element, który doskonale ociepli wnętrze i zagospodaruje pustą ścianę. Świetnie sprawdzi się w sypialni, pokoju młodzieżowym lub salonie. Blat półki może posłużyć Ci do przechowywania zarówno podręcznych sprzętów, jak i elementów dekoracji wnętrza. Doskonale sprawdzi się w zestawieniu z kwiatem w doniczce, ozdobnym wazonem lub świecą zapachową.

 

Półka wisząca ma wymiary 160 x 22 x 24 cm i podobnie jak inne elementy kolekcji Dodson jest w kolorze dębu Artisan i czerni. Kontrastujące zestawienie nadaje jej loftowego charakteru. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w minimalistycznych, nowoczesnych stylach.

 

Półka jest bardzo prosta w montażu. Jej powściągliwy design nie przytłoczy nawet małego wnętrza. Idealnie sprawdzi się nad łóżkiem, jako nieduża biblioteczka lub nad telewizorem, wraz ze zbiorem płyt z filmami czy muzyką.

 

Meble z kolekcji Dodson mogą ozdobić nie tylko przestrzeń domową, ale również biuro czy gabinet. Zwłaszcza jeśli wybierzesz komodę, witrynę, półkę i regał. Stwórz oryginalną aranżację, która zauroczy miłośników nowoczesnych wnętrz.

 

Wymiary
Głębokość 24 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 22 cm
Waga 10.45 kg
Do pobrania