“Mieszkanie bez książki ciemniejsze jest niż bez lampy” - Ewa przypomniała sobie aforyzm Henryka Sienkiewicza, gdy właśnie sięgała po nowy nabytek, który dziś przyniosła z księgarni. Tym razem było to coś spokojnego i relaksującego, dopasowanego do jej melancholijnego nastroju. Kochała czytać i już myślała, że nie będzie miała miejsca w ich  mieszkaniu na swoje ulubione egzemplarze. Jednak Paweł zadbał o nią. Ten regał doskonale wpasował się w niewielką, wolną przestrzeń pomiędzy szafką RTV a komodą. Teraz mieścił wszystkie jej skarby bibliofila. 

Jeśli poszukujesz miejsca na swoje książki, rodzinne pamiątki lub zdjęcia najbliższych, otwarte półki są do tego idealne. 

Regał R40 - Praktyczne rozwiązanie, które buduje nastrój

Nowoczesny design, minimalizm i funkcjonalność - to właśnie skrywa ten otwarty regał. Wszystko zamknięte w kompaktowych rozmiarach dopasowanych do niewielkich mieszkań, z którymi zazwyczaj się stykamy. 

Szerokość 40 cm jest optymalna i zapewnia stabilną podstawę i wystarczającą powierzchnię do ekspozycji rodzinnych bibelotów.

Nasi projektanci zadbali także o odpowiednią wysokość (182 cm). Zwiększyli nią powierzchnię użytkową, zapewniając miejsce na książki i ozdoby, które budują w mieszkaniu atmosferę, nadając mu indywidualnego charakteru właścicieli. 

Regał idealny nie tylko do domu

Aby zapewnić komfort użytkowania, a także wielofunkcyjność, regał R40 został zbudowany z wytrzymałej płyty laminowanej, której obrzeża wzmocniliśmy tworzywem ADS charakteryzującym się dużą odpornością mechaniczną i chemiczną, co zapewnia wytrzymałość nawet w przypadku częstego użytkowania.

Dlatego jest to idealna propozycja do mieszkań, gdzie zapewni bibliofilom idealne miejsce na książki, melomanom na kolekcję płyt winylowych, a amatorom zwiedzania świata na pamiątki z podróży. 

Jednak jest to także doskonała opcja do biura, gdyż 5 półek będzie idealnych na dokumenty, które stale powinny być na wyciągnięcie ręki.

KLASYCZNY REGAŁ 
NA KSIĄŻKI, SEGREGATORY, ZABAWKI
IDEALNY DO BIURA I POKOJU
"R-40"
kolor - BIAŁY

Klasyczny regał biurowy to doskonałe rozwiązanie do przechowywania
książek, zabawek, segregatorów oraz materiałów firmowych.
Mebel powstał w oparciu o zastosowanie mocnej i solidnej płyty laminowanej.
Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną)

WYMIARY:
Głębokość: 30 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 182 cm
Odległość między półkami: 33cm

MATERIAŁ:
• Korpus i fronty – płyta wiórowa obustronnie laminowana.
• Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną)

Użytkowanie:
Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.