Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Regały

kategoria: regały
100 Produktów
sortuj wg:
To pole jest wymagane
pokaż
To pole jest wymagane
niska cena
wyjątkowy design
-33%
regał Holten
rekomendacja Mistrzów
-37%
regał Malcolm
-37%
regał Gent
-33%
regał Denton
-30%
regał Holten
-42%
regał Malcolm
-25%
regał Executive
-36%
regał Kaspian
-25%
regał Namek
-25%
regał Porto
-25%
regał Nandu
-25%
regał Porto
-25%
regał Indiana
-25%
regał Indiana
-25%
regał Indiana
-25%
regał Indiana
-10%
regał Reg 17
-25%
regał Nandu
-10%
regał Hesen
-9%
regał Hesen
-26%
regał Alameda
-39%
regał Balder
-25%
regał Bocage
-34%
regał Denton
-33%
regał Denton
-31%
regał Denton
-33%
regał Denton
-25%
regał Executive
-37%
regał Fever
-37%
regał Fever
-20%
regał Flames
-20%
regał Flames
-25%
regał Graphic
-25%
regał Graphic
-25%
regał Graphic

Regały, czyli ozdoba pomieszczenia

Regały mogą stanąć wszędzie, a na regale można postawić niemal wszystko. Kiedyś jego podstawowym zadaniem było przechowywanie książek, ale dziś układa się na nim także płyty kompaktowe, sprzęt elektroniczny, naczynia kuchenne czy kosmetyki. Jeśli na regale mają być ułożone rzeczy urozmaicające wnętrze i nadające mu przytulności, wówczas warto zdecydować się na regał otwarty. Na nim bowiem możemy wyeksponować rzeczy, na których pokazaniu nam zależy. Nie wszystkie domowe akcesoria nadają się jednak do codziennego prezentowania. Dokumenty, rzeczy prywatne czy nawet ubrania lepiej schować za drzwiami drewnianego regału, którego design sprawi jednak, że mebel skrywający przedmioty o niewielkiej wartości estetycznej,  będzie ozdobą pomieszczenia.

 

Regały drewniane jak szyja żyrafy

Kiedyś regały na książki stanowiły dwie długie deski po bokach, kilka krótszych przez środek i na tym pomysłowość designerska się kończyła. Dziś ludzie projektujący regały podchodzą do nich jak do dzieła sztuki. Dzięki temu możemy wybierać np. między symetrycznym regałem Bigi (który jest urozmaicony szufladami) a intrygującym regałem Tip Top, który na pierwszy rzut oka kojarzy się z... szyją żyrafy, bo jego szerokość to zaledwie 18 cm, a wysokość aż 183 cm. Rozważyć można także opcje bardziej klasyczne jak regał Gent, który dzięki wbudowanemu oświetleniu LED i uchwytom w kolorze stali ma w sobie także nutkę nowoczesności. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem są także regały narożne oraz regały, które część półek mają zamkniętych, a część otwartych, dzięki czemu stają się bardziej kompleksowe.

 

Regały – czym się kierować przy zakupie

Przede wszystkim jednak musimy zastanowić się do jakiego pomieszczenia regału szukamy, bo inaczej zaprojektowane są regały do salonu, a inaczej regały do pokoju młodzieżowego. Salon to raczej wyważony, ale niebanalny styl falujący między nowoczesnością a klasyką, jednak daleki od wyobrażenia regału jako mebla nieciekawego. Z kolei regały do pokoju młodzieżowego to przegląd designerskich wyobraźni. Różnorodność kolorów i kształtów sprawią, że pomieszczenie zyska nie tylko miejsce do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy, ale także mebel, który może stać się główną ozdobą pokoju. Takim przykładem jest regał Strzałka o bardzo ciekawym kształcie lub odważniejsze kolorystycznie regały Hihot czy Graphic. Jednak tylko solidnie wykonane regały gwarantują, że miejsce przechowywania książek czy dokumentów przez lata nie będzie już tylko nudnym meblem schowanym w zakamarku pokoju, ale starannie wykonaną ozdobą, która umili Ci każdy dzień, a także zachwyci Twoich gości.