Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Regały do salonu, pokojowe

49 Produktów
pomieszczenie: Salon, jadalnia
-32%
regał Kaspian
-22%
regał Tetrix
-41%
regał Gent
-21%
regał Fever
-35%
regał Balder
-18%
regał Luton
-21%
regał Fever
-57%
regał Nors
-23%
regał Rodes
-24%
regał Flames
-20%
regał Tetrix
-38%
regał Alameda
-17%
regał Hesen
-34%
regał Idento
-18%
regał Hesen
-22%
regał Flames
-18%
regał Antwerpen
-27%
regał Ruso
-29%
regał Rovika
-36%
regał Porto
-25%
regał Tetrix
-21%
regał Kada
-21%
regał Porto
-27%
regał Laval
-21%
regał Nuis
-15%
regał Nuis
-18%
regał FL Smart
-14%
regał Malmo
-23%
regał Bocage
-12%
regał Bolivar
-21%
regał Haga
-21%
regał Heda
-37%
regał Holten
-36%
regał Holten
-22%
regał Kada
-33%
regał Nepo Plus
-23%
regał Patras
-29%
regał Ruso
-12%
regał Torin
-12%
regał Loras R1
-13%
regał Loras R2
-12%
regał Bolivar

Regał to mebel o prostej konstrukcji i wielozadaniowym charakterze. Służy do przechowywania rzeczy, które pragniesz wyeksponować i mieć zawsze pod ręką. Za jego pomocą możesz szybko zagospodarować przestrzeń w pokoju dziennym, jadalni lub gabinecie. Nowoczesne regały do salonu to zatem ponadczasowe rozwiązanie o wielu możliwościach aranżacyjnych.

 

Jak zastosować regały do salonu w aranżacji wnętrza?

Do niewielkiego pokoju pasują głównie modele wąskie lub rogowe. Przestronny salon możesz wypełnić nawet kilkoma szeroki regałami, o ile pochodzą z jednej kolekcji i dobrze odzwierciedlają styl wnętrza. Niektóre są wyposażone w drzwiczki i szuflady, inne prezentują swoje wnętrze w pełnej okazałości. Regały w całości lub częściowo zamknięte wybierz do przechowywania np. butów, ręczników czy dokumentów.

 

Nowoczesne regały do salonu vs. tradycyjne

Współczesne charakteryzują się geometryczną formą i zróżnicowaniem kolorystycznym. Wśród zwolenników minimalizmu popularne są regały kubikowe z symetrycznymi półkami w kształcie kwadratu. Klasyczne regały do salonu zachwycają zaokrąglonymi nóżkami, frezami i ozdobnymi uchwytami. Miłośnicy trendu skandynawskiego wybiorą proste modele w odcieniu drewna, a amatorom angielskiego designu przypadną do gustu meble bielone o tradycyjnym wykończeniu.

 

Po czym rozpoznać praktyczne regały do salonu?

Jeśli chcesz wykorzystać regał do stworzenia domowej biblioteki, polecamy modele otwarte. Regały młodzieżowe powinny być choć częściowo zakryte, aby nastolatek mógł w nich przechować rzeczy osobiste i przybory szkolne. Do eksponowania zastawy stołowej i ozdób wybierz meble z szufladami, do których włożysz obrusy i zestawy sztućców. Wybierając regały biurowe weź pod uwagę meble zamykane, w których schowasz dokumenty oraz eleganckie modele o stonowanej kolorystyce.