Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Regały do salonu i jadalni

60 Produktów
pomieszczenie: Salon, jadalnia
-44%
regał Holten
-40%
regał Tetrix
-36%
regał Kaspian
-44%
regał Holten
-40%
regał Tetrix
-40%
regał Nuis
-42%
regał Gent
-41%
regał Ruso
-40%
regał Hesen
-40%
regał Laval
-49%
regał Balder
-32%
regał Hesen
-42%
regał Flames
-41%
regał Patras
-25%
regał Luton
-42%
regał Fever
-42%
regał Fever
-40%
regał Tetrix
-41%
regał Idento
-41%
regał Kada
-42%
regał Alameda
-42%
regał Ruso
-42%
regał Rodes
-42%
regał Haga
-52%
regał Malmo
-42%
regał Bocage
-42%
regał Flames
-25%
regał Torin
-40%
regał Antwerpen
-42%
regał Rovika
-42%
regał Kada
-30%
regał FL Smart
-14%
regał Loras R2
-14%
regał Loras R1
-25%
regał Rack S
-25%
regał Rack L
-25%
regał Rack M
-14%
regał Bolivar

Regał to mebel o prostej konstrukcji i wielozadaniowym charakterze. Służy do przechowywania rzeczy, które pragniesz wyeksponować i mieć zawsze pod ręką. Za jego pomocą możesz szybko zagospodarować przestrzeń w pokoju dziennym, jadalni lub gabinecie. Nowoczesne regały do salonu to zatem ponadczasowe rozwiązanie o wielu możliwościach aranżacyjnych.

 

Jak zastosować regały do salonu w aranżacji wnętrza?

Do niewielkiego pokoju pasują głównie modele wąskie lub rogowe. Przestronny salon możesz wypełnić nawet kilkoma szeroki regałami, o ile pochodzą z jednej kolekcji i dobrze odzwierciedlają styl wnętrza. Niektóre są wyposażone w drzwiczki i szuflady, inne prezentują swoje wnętrze w pełnej okazałości. Regały w całości lub częściowo zamknięte wybierz do przechowywania np. butów, ręczników czy dokumentów.

 

Nowoczesne regały do salonu vs. tradycyjne

Współczesne charakteryzują się geometryczną formą i zróżnicowaniem kolorystycznym. Wśród zwolenników minimalizmu popularne są regały kubikowe z symetrycznymi półkami w kształcie kwadratu. Klasyczne regały do salonu zachwycają zaokrąglonymi nóżkami, frezami i ozdobnymi uchwytami. Miłośnicy trendu skandynawskiego wybiorą proste modele w odcieniu drewna, a amatorom angielskiego designu przypadną do gustu meble bielone o tradycyjnym wykończeniu.

 

Po czym rozpoznać praktyczne regały do salonu?

Jeśli chcesz wykorzystać regał do stworzenia domowej biblioteki, polecamy modele otwarte. Regały młodzieżowe powinny być choć częściowo zakryte, aby nastolatek mógł w nich przechować rzeczy osobiste i przybory szkolne. Do eksponowania zastawy stołowej i ozdób wybierz meble z szufladami, do których włożysz obrusy i zestawy sztućców. Wybierając regały biurowe weź pod uwagę meble zamykane, w których schowasz dokumenty oraz eleganckie modele o stonowanej kolorystyce.