Stylowy i praktyczny marmur — stolik kawowy Gosol

Stolik kawowy to obowiązkowy element wystroju salonu. Wraz z sofą lub kanapą wydziela strefę relaksu i wyciszenia dla domowników. Jest to miejsce, w którym najczęściej przyjmujemy gości. To również tutaj odpoczywamy z książką i kawą.

Poszukując odpowiedniego stolika, koniecznie zwróć uwagę na stolik kawowy Gosol. Jest okrągły i nowoczesny. Zdecydowanie przykuwa oko! Jego konstrukcja jest w kolorze czarnym, z kolei blat — w barwie szarego marmuru. Wzór ten wpisuje się w obecne trendy i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić!

Stolik kawowy Gosol to nie tylko synonim stylu. To także świetna inwestycja na długie, długie lata. Mebel został wykonany z płyty meblowej oraz metalu. Jest solidny i trwały. Odpowiednio traktowany, zachowa swój pierwotny wygląd na długi czas.

Stolik nie przysparza również żadnych problemów w kwestii utrzymania w czystości. Regularne mycie wilgotną szmatką przyniesie pożądane efekty!

Propozycja ta przeznaczona jest przede wszystkim dla średnich i dużych mieszkań — wymiary mebla wynoszą 77 × 77 × 44 cm.

Wymiary
Średnica 77 cm
Wysokość 44 cm
Waga 11 kg
Do pobrania