Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Stoły do salonu i jadalni

Stół to serce każdego domu. Przy nim jesz, rozmawiasz, zadajesz codziennie pytania: „Jak minął dzień?”. To przy stole spotyka się cała rodzina, przy nim przyjmujesz znajomych, a nie raz zapewne zdarzy ci się przy stole podjąć bardzo ważną decyzję. Jego piękny wygląd i idealne proporcje oraz ergonomia mogą sprawić, że serce domu będzie biło radośnie i miarowo.

pomieszczenie: salon, jadalnia
140 Produktów
sortuj wg:
pokaż
Haga/Verde
Bergen
Bergen
Madison
Madison
-20%
stół Ajpi
799,- 999,-
-20%
stół Sto 110/100
-20%
stół 110/75
319,- 399,-
-22%
stół Sto/138
-20%
stół Bryk
319,- 399,-
-20%
stół Bawaria Max
-20%
stół Dsto 150
1239,- 1549,-
-20%
stół Kent max
1943,- 2429,-
-20%
stół Ocean Max 90
-20%
stół Resten
799,- 999,-
-20%
stół Trawers 2W
-20%
stół Bryk Mini
-22%
stół STO/138 BIS
-20%
stół Patras
375,- 469,-
-25%
stół Mikla
149,- 199,-
-20%
stół Kalio
1839,- 2299,-
-20%
stół 220 Verde
3599,- 4499,-
-20%
stół 160 Verde
2943,- 3679,-
-20%
stół Vario Modern
-20%
stół Vario Modern
-20%
stół Vario Modern
-20%
stół Vario Modern
-20%
stół Vario
559,- 699,-
-20%
stół Vario Modern
-20%
stół Vario Modern
-20%
stół Vario Modern
-20%
stół Baklawa
-20%
stół Madison
1079,- 1349,-
-20%
stół Filo 2
607,- 759,-
-20%
stół Fario
719,- 899,-
-20%
stół Fario
719,- 899,-
-20%
stół Fario
719,- 899,-

Stoły do salonu i jadalni

Stoły do salonu gromadzą wokół siebie bliskich sobie ludzi. W piątkowe wieczory zapraszasz przyjaciół na beztroskie, swobodne rozmowy. W niedzielny poranek przygotowujesz aromatyczne śniadanie dla wszystkich domowników. Niezależnie od tego, czy jest to duży czy mały stół do jadalni, to przy nim dzielisz się swoimi emocjami. Dlaczego by więc nie traktować tego mebla na równi z rodzinnymi, przekazywanymi z ojca na syna pamiątkami? W Black Red White pomożemy Ci wybrać stół, który łączy pokolenia.

Stoły do salonu – miejsce tworzenia wspomnień

Nie wszystkie chwile spędzone w towarzystwie drogich sercu osób udaje się sfotografować albo zapisać w pamiętniku. Stoły do salonu pomogą Ci odtworzyć w pamięci szczęśliwe momenty przeżywane w gronie rodziny i przyjaciół. Przejeżdżając dłonią po lakierowanym, solidnym blacie, przypomnisz sobie, jak wiele kaw przy nim wypiłeś, w ile gier planszowych grałeś, jakie snułeś plany. Ile razy stoły rozkładane do salonu były świadkami rodzinnych uroczystości, gromadząc blisko siebie rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami. Żaden inny blat w mieszkaniu nie zdołałby pomieścić porcelanowej zastawy, wyciąganej z kredensu na tak wyjątkowe okazje, jak chrzciny, komunia, czy rocznica ślubu. Duże stoły do jadalni to wiele pięknych wspomnień do odtwarzania. Dlatego, aby stół mógł służyć Ci przez lata, warto zdecydować się na solidy, ponadczasowy i elegancki model – np. stół drewniany.

Stoły do salonu – pomiędzy tradycją a nowoczesnością

Stoły do jadalni i salonu sprzyjają pielęgnowaniu relacji. Jednak to od Ciebie zależy, czy więzi będziesz zacieśniać nad blatem utrzymanym w nowoczesnym, czy w klasycznym stylu. W Black Red White przygotowaliśmy produkty odpowiadające zróżnicowanym gustom i potrzebom. Proste, minimalistyczne wzornictwo cechuje stoły drewniane do jadalni. Mają one blaty w kształcie prostokąta o krawędziach zakończonych pod kątem prostym. Miłośnikom bogatych form spodobają się stoły drewniane do salonu, które wzbogacone są o efektowne żłobienia. Materiał użyty do wykonania tych mebli to szlachetne drewno bukowe, co łatwo rozpoznać po finezyjnych słojach widocznych na fornirowanym blacie. Dla osób odnajdujących się we współczesnym, niekiedy futurystycznym wręcz wzornictwie, przygotowaliśmy nowoczesne stoły do jadalni wykonane ze szkła i metalu.

Stoły do jadalni rozkładane – dodatkowe miejsce w zasięgu ręki

Skoro nowoczesne stoły do jadalni mają być skarbnicą wspomnień i przeżytych emocji, warto kierować się uczuciami przy ich zakupie i wybrać taki model, na którego widok szybciej zabije serce. Należy jednak pamiętać, aby mebel był utrzymany w podobnym lub zbliżonym stylu, co pozostałe elementy wyposażenia wnętrza. Duże stoły do jadalni o blatach o długości powyżej 2 metrów nie sprawdzą się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Co zatem zrobić, jeśli dysponujesz w mieszkaniu ograniczoną przestrzenią? Wówczas wybierz mały stół do jadalni, którego blat ma okrągły kształt. Pozwoli to biesiadującym lepiej się zintegrować. Optymalnym rozwiązaniem będą także stoły do jadalni rozkładane – których blaty możesz w razie potrzeby rozsunąć i powiększyć o dodatkowe miejsca, np. dla niezapowiedzianych gości.

Nowoczesne stoły do jadalni rozkładane – jak pielęgnować wspomnienia?

Zabrudzenia na stole są namacalną pamiątką po udanym posiedzeniu – kawie ze znajomymi, rosole z teściami. Niemniej jednak to czysty i estetyczny blat zachęca do organizowania kolejnych spotkań. Dlatego nowoczesne stoły do salonu wymagają regularnej pielęgnacji. Kurze należy wycierać jedynie za pomocą preparatów do czyszczenia mebli. Unikaj wystawiania stołu na działanie wysokiej temperatury oraz wilgoci.

Nowoczesne stoły do salonu – sprawdź ofertę na BRW online!

Stoły do salonu umożliwiają spotkanie się bliskich sobie ludzi w jednym miejscu. Nie czekaj dłużej. Przejrzyj bogatą ofertę sklepu Black Red White i wybierz stół, przy którym przeżyjesz wszystkie najpiękniejsze spotkania.