Szafa Flex – idealna szafa do małżeńskiej sypialni

Jeśli dzielisz sypialnię ze swoją drugą połówką, dobrze wiesz, jak łatwo w Waszej garderobie może się zrobić bałagan. Uporządkowanie elementów odzieży Twojej i Twojego partnera ułatwi szafa z drzwiami uchylnymi. W jej wnętrzu znajduje się sześć szuflad, siedem półek o różnej wysokości oraz metalowe drążki na wieszaki, które można podzielić na pięć oddzielonych od siebie przestrzeni. Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku. Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno.

Mimo imponujących rozmiarów (200 x 218 x 68 cm), szafa Flex sprawia wrażenie lekkiej. Jest to zasługa dwóch lustrzanych paneli, które optycznie powiększają wnętrze i odbijają światło. Produkt zyskuje nieco elegancki charakter dzięki dwóm gustownym, rozmieszczonym symetrycznie na frontach uchwytom.

Nowoczesna szafa wyróżnia się solidną konstrukcją. Szafa jest łatwa do utrzymania w czystości i zachowuje dobry wygląd na lata. Zabrudzenia na lustrzanych panelach możesz usunąć za pomocą ściereczki z mikrofibry i płynu do czyszczenia szyb. Białe panele wykonane z płyty wiórowej są pokryte folią finish, która zwiększa odporność mebla na zarysowania.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 218 cm
Waga 283.742 kg
Do pobrania