Szafa Flex – Twój pomysł na funkcjonalne wnętrze

Zwykłe szafy nie spełniają Twoich oczekiwań? Masz wrażenie, że porządek w ubraniach to cel, który udaje Ci się osiągnąć jedynie na chwilę? Dzięki szafie Flex bez większego trudu uporządkujesz nawet pokaźną kolekcję ubrań i akcesoriów. Przetestuj wygodne rozwiązania i pożegnaj bałagan w garderobie!

Elegancka i pojemna szafa to niezbędny element w każdej sypialni. Jeśli potrzebujesz mebla, który pomieści wszystkie Twoje ubrania, a przy okazji ułatwi segregację ulubionych drobiazgów, postaw na model o zróżnicowanym wyposażeniu wewnętrznym.

Szafa o wymiarach 150 × 66 × 240 cm posiada:

·         6 półek górnych dzielących wnętrze na pojemne przegródki,

·         zestaw 5 półek,

·         2 drążki na wieszaki,

·         3 praktyczne szuflady na bieliznę i akcesoria,

·         3 uchylane fronty.

Wnętrze szafy pozwala na wydzielenie kilku praktycznych stref przechowywania, odpowiednich dla ubrań różnego rodzaju. Stroje wizytowe umieścisz na wieszakach, na półkach poukładasz wygodne jeansy i puszyste swetry, w szufladach ukryjesz bieliznę czy eleganckie apaszki. Górne półki to doskonała przestrzeń na kosze, w których przechowasz buty, plecaki lub tekstylia.

Biały korpus, fronty w kolorzę dąb monastery i srebrne uchwyty to klasyczne połączenie idealne do przytulnych wnętrz zaaranżowanych w barwach brązu, karmelu i beżu. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb. 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 240 cm
Waga 230.05 kg
Do pobrania