Szafa Flex – Twój sposób na udany poranek

Marzysz o doskonale zorganizowanej garderobie, w której każda rzecz znajduje się na swoim miejscu? Dzięki dobrze zaplanowanej strefie przechowywania, poranne szykowanie stylizacji nie zajmie Ci wiele czasu. Z szafą Flex zawsze znajdziesz to, czego szukasz – optymalny podział wnętrza pozwoli Ci na intuicyjne rozmieszczenie ubrań.

Szafa Flex z lustrem urzeka nie tylko funkcjonalnością, ale również subtelnym wyglądem. Minimalizm formy i spokojna kolorystyka sprawiają, że jest to idealny mebel do sypialni – ostoi prywatności i miejsca wypoczynku. Dzięki uniwersalnemu designowi dopasujesz ją do każdego koloru ścian, podłóg czy dodatków. Zdecyduj, w jakim otoczeniu sprawdzi się najlepiej.

Szafa o wymiarach 150 × 45 × 240 cm posiada:

·         6 półek górnych dzielących wnętrze na pojemne przegródki,

·         5 półek dolnych, w tym 3 idealne na buty;                                       

·         4 praktyczne szuflady z frontem pełnym, idealne na bieliznę i akcesoria;

·         2 drążki na wieszaki,

·         3 uchylane fronty.

Dzięki nowoczesnej szafie Flex segregacja ubrań będzie dziecinnie prosta. Dwie wygodne strefy wieszania, pojemne półki i transparentne szuflady umożliwią Ci szybki przegląd zawartości.

Zwróć uwagę na praktyczne wymiary mebla – szafa o głębokości wynoszącej 45 cm sprawdzi się również w przedpokoju.

Bryła składa się z białego korpusu, frontów w kolorze ramiak biały, frontu z lustrzanym panelem oraz srebrnym uchwytem. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb. 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.