Szafka kuchenna Top Line – czas na wypieki

Jesteś w trakcie projektowania kuchni? Weź pod uwagę metraż oraz możliwości wnętrza.  Przy wyborze mebli kieruj się ich funkcjonalnością i stylem, a stworzysz ergonomiczną zabudowę, w której gotowanie będzie przyjemnością. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line cechują się prostym stylem, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę piekarnika będzie stylową oprawą sprzętu AGD, który wkomponuje w zabudowę. Mebel sprawdzi się też w przechowywaniu. Do dyspozycji masz 3 szuflady i szafkę z uchylanym do góry frontem, w których możesz przechowywać garnki, foremki na babeczki czy drobny sprzęt AGD.

Szuflady wyposażono w system Sambox, który wytrzymuje udźwig do 25 kg.

Mebel wykonano w 2 wariantach kolorystycznych – wybierz swój! Pierwszy stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast drugi łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Zestawiając szafkę do zabudowy piekarnika z frontem Top Line z pozostałymi elementami kolekcji stworzysz wnętrze swoich marzeń! Nowoczesna kolekcja sprawdzi się w ergonomicznej zabudowie Twojej kuchni.