Szafka pod zabudowę piekarnika Verdi – piekarnik w stylowej obudowie
 

Poczuj się jak prawdziwy masterchef, korzystając z nowoczesnych rozwiązań, jakie oferuje kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Wśród wielu brył znajdziesz też wysoką szafkę pod zabudowę piekarnika. Jej główne zalety to wnęka na sprzęt na wygodnej wysokości, dużo miejsca do przechowywania i stylowy design. Dowiedz się o niej więcej!

Szafka z miejscem na piekarnik ma wymiary 60 × 207 cm. Dobrze więc wykorzystuje wysokość pomieszczenia i pasuje do standardowej wielkości urządzeń. Z pewnością docenisz też przestrzeń do przechowywania, estetycznie ukrytą za pełnymi frontami. Każda z szafek została przedzielona praktyczną półką, dzięki czemu segregowanie garnków, patelni, blaszek do ciasta i innych akcesoriów będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Uniwersalne wzornictwo to najlepszy pomysł na urządzenie kuchni – w końcu zabudowa ma posłużyć przez lata. W ten trend idealnie wpisują się fronty Verdi wykonane z wytrzymałej płyty MDF. Matowe wykończenie urozmaicone efektowną, dekoracyjną listwą nadaje całości elegancki charakter. Zabudowa może być podstawą aranżacji klasycznej, skandynawskiej czy vintage. Nadaj kuchni indywidualny styl, by przygotowywanie posiłków było jeszcze przyjemniejsze!

Szafka kuchenna Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.