Szafka wysoka Junona Line  – pojemna przestrzeń w Twojej kuchni

Marzysz o kuchni, w której gotowanie przebiega sprawnie i wydajnie a Ty zyskujesz czas na przyjemności? Meble kuchenne z kolekcji Junona Line pomogą Ci spełnić to życzenie. Tam, gdzie solidność wykonania i funkcjonalność idą w parze z klasycznym designem, łatwiej o zachowanie zasad ergonomii i stworzenie estetycznej aranżacji na lata.

Szafka kuchenna wysoka Junona Line jest niezbędnym elementem dobrze przemyślanej kuchni. Sprawdzi się idealnie, jeśli potrzebujesz więcej miejsca na przechowywanie, a także przydatny element wyposażenia strefy zapasów. Dzięki półkom rozmieszczonym w optymalnych odstępach, zyskasz przestrzeń, w której wszystko znajdzie się na swoim miejscu.

Szafka kuchenna o wymiarach 50x195 cm ma zastosowanie w pomieszczeniach o różnych układach. Możesz umieścić ją w zabudowie kuchni w kształcie litery L, U, jak również w kuchni z wyspą. W każdym z tych przypadków będzie dobrym rozwiązaniem kwestii przechowywania zapasów żywności  lub innych elementów takich jak akcesoria do pieczenia czy gotowania. Jest to szafka w wersji lewostronnej – jej fronty otwierają się na lewą stronę.

Stonowany korpus w kolorze wenge oraz fronty w kolorze dąb sonoma nadają wnętrzu nowoczesnego charakteru, całości dopełania ponadczasowy uchwyt.

Chcesz stworzyć piękną, optymalną zabudowę kuchni? Połącz szafkę Junona Line z pozostałymi elementami kolekcji.