Szafka dolna Junona Line – pojemność i ergonomia w jednym

Planujesz zabudowę kuchni i szukasz mebli, które dopasują się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji? Kolekcja kuchennych mebli modułowych Junona Line doskonale realizuje ten zamysł. Kuchnie z tej serii sprawdzą się niemal w każdej przestrzeni – dzięki możliwości dokupienia kolejnych modułów, stworzysz miejsce, które odpowiada na Twoje potrzeby.

Dzięki szerokiej szafce dwudrzwiowej zyskasz jeszcze więcej miejsca na ulubione akcesoria, które ułatwiają Ci codzienną pracę w kuchni. Lubisz eksperymentować z różnymi smakami? A może uwielbiasz domowe wypieki? Niezależnie od tego, czy lubisz poświęcać czas na robienie domowych dżemów czy pieczenie własnego chleba, szafka dolna z półkami z kolekcji Junona Line umożliwi Ci sprytne przechowywanie nawet w małej kuchni.

Szafka o wymiarach 80x82 cm jest odpowiednia dla każdego układu kuchni. Może znaleźć się pod blatem poprowadzonym na ścianie z oknem lub w miejscu kończącym zabudowę. Poukładaj w niej przedmioty takie jak misy, podkładki czy czyste ściereczki, a na blacie pozostaw to, co chcesz mieć na widoku i w zasięgu ręki.

Niebanalny design szafki jest efektem zestawienia eleganckich frontów w kolorze dąb delano ciemny z białym korpusem i grafitowym uchwytem, który w tej kolekcji jest w pełni zintegrowany. Blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty przełamuje klasyczną elegancję minimalistycznym akcentem.

Cokół i blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty znajdują się w standardowym wyposażeniu szafki. W opcji dostępne są również blaty jednolite o szerokości 120 cm/180 cm/240 cm. Kupisz je na brw.pl.

Szafka dolna dwudrzwiowa świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami kolekcji. Sprawdź wszystkie możliwości, jakie oferują Ci kompaktowe meble z kolekcji Junona Line

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 30.95 kg
Do pobrania