Szafka górna Top Line - talerze i miski mają swoje miejsce

Zbliża się wymarzony remont kuchni, a Ty szukasz inspiracji na jej wystrój? Przychodzimy z pomocą! Z nowoczesną kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line urządzisz zachwycającą aranżację. Co wyróżnia linię? Design, lakierowane fronty oraz sprawdzone rozwiązania, tj. ociekarki czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line to doskonałe miejsce dla zastawy, talerzy, misek, salaterek, produktów sypkich, takich jak mąka i ryż, a także szklanek i pucharków na lody. Wszystkie te rzeczy możesz posegregować i ustawić na 2 praktycznych półkach.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 95 cm dopełni szafkę dolną o tej samej szerokości. Wysoka szafka zabuduje przestrzeń aż do sufitu, tworząc dodatkowe miejsce do wykorzystania.

Szafka dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line doskonale wygląda w towarzystwie pozostałych modułów z kolekcji. Zestawiaj je ze sobą aby stworzyć przestrzeń kuchni, w której zechcesz spędzać czas.